پنج شنبه, ۶ آذر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
27 سپتامبر 2015 ، ساعت 11:26 485 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3446
رئیس خیرین مدرسه‌ساز آستانه‌اشرفیه:

رفع تنگناهای آموزشی اولویت برنامه‌های ماست

رئیس خیرین مدرسه‌ساز شهرستان آستانه‌اشرفیه در دومین نشست اعضای خیرین مدرسه‌ساز که در اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان برگزار شد گفت: اولویت مجمع خیرین مدرسه‌ساز این شهرستان رفع مشکلات، کاستیها و تنگناهای آموزشی است.
به گزارش جلال شرق ، سجاد قربانی ضمن تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز این شهرستان اظهار کرد: باید خیرین و مردم به شکل ممکن به یاری آموزش‌وپرورش بشتابند و در فراهم کردن بسترهای لازم برای یادگیری آینده‌سازان این جامعه گام بردارند.
وی ضمن بیان نارسایی‌های موجود در سطح بعضی از مدارس این شهرستان و همکاری مجمع خیرین مدرسه‌ساز با اداره آموزش‌وپرورش شهرستان، خواستار توجه بیشتر بر رفع مشکلات و چالش‌های آموزشی و پرورشی این شهرستان شد.
مدیر آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه آموزش‌وپرورش به‌تنهایی قادر به رفع مشکلات موجود نیست گفت: همیاری مردم به‌ویژه خیرین مدرسه‌ساز می‌تواند بخشی از مشکلات آموزشی ما را در مدارس برطرف کند.
اسماعیل همایونی افزود: با توجه به وضعیت حیاط مدارس موجود در این شهرستان مدارس باقرالعلوم با بیش از ۴۰۰ دانش‌آموز ابتدایی فاقد یک حیاط مناسب برای دانش آموزان است و بااینکه از ادارات و شهرداری این شهرستان مکم خواستیم ولی تاکنون توجه ای به آن نشده است.

IMG_6513
وی ادامه داد: مدرسه امین پور و فاطمیه این شهرستان نیز دارای چنین مشکلی هستند لذا جا دارد که خیرین مدرسه‌ساز برای رفع موانع در این زمینه اقدامی عاجل کنند.
همایونی خاطرنشان کرد: از سوی فرد خیری مبلغ ۱۶ میلیون ریال به‌حساب اداره برای تهیه لوازم موردنیاز ایتام دانش‌آموز واریزشده است که با شناسایی دانش آموزان مدارس وسایل موردنیاز آنان خریداری و در اختیار آنان قرار گرفت.
مدیرعامل یک موسسه خیریه صدیقه طاهره نیز گفت: این موسسه آمادگی لازم برای اهدای لوازم موردنیاز مانند کیف، کفش، کتاب و لوازم‌التحریر خریداری کرده است که در اختیار اداره آموزش‌وپرورش قرار می‌گیرد.
محمد مقتدر شعار خواستار حضور بیشتر اعضای خیرین مدرسه‌ساز در نشست‌های آتی شد و اظهار کرد: باید تلاش کنیم تا امکانات بهتری را در اختیار آموزش‌وپرورش قرار دهیم و از طریق ارتباط با مردم و شناسایی خیرین می‌توانیم این کمک‌ها را تسریع نماییم.
در این نشست درباره تأمین بعضی از نیازی ضروری آموزش و پروش بحث و تصمیماتی اتخاذ شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است