چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۱۵ 1,325 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48416

رقابت ۴۰۵ نونهال و نوجوانان کاراته کای بانوی گیلانی در آستانه اشرفیه+ تصاویر

مسابقات انتخابی نونهالان و نوجوانان کاراته کای بانوی استان گیلان  با حضور ۴۰۵ کاراته کای خردسال  ، نونهال و نوجوان در سالن شهدای آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، این دوره از مسابقات که در ۶ وزن نونهالان ، ۵وزن خردسالان ، و ۴ وزن نوجوانان و ۴ وزن جوانان و در دو بخش کاتا و کمیته به صورت پایه و دو بخش نوجوان و جوان به صورت تخصصی  و با حضور ۱۱ تیم از شهرهای گیلان برگزارشد.

در این دوره تیم هایی ازشهرهای آستانه اشرفیه ، رشت ، لنگرود ، لاهیجان ، سیاهکل ، صومعه سرا ،  انزلی ، آستارا، فومن ، کوچصفهان و بندر کیاشهر به رقابت پرداختند و نفرات اول تا سوم در تمام رده های سنی انتخاب شدند.

هم چنین در این دوره از مسابقات ، منتخب استان گیلان با تیم ملی کاراته بانوان ایران که در اردوی آمادگی  در کگیلان به سر می برد  در رده سنی نوجوانان به مسابقه پرداختند .

گفتنی است برگزیرگان اول تا سوم  این دوره از مسابقات استان   به اردوی گیلان دعوت و نفرات منتخب گیلان از بین آنان برگزیده خواهند شد.

در مراسم اهدای مدال  رحیم حیدری فرماندار آستانه اشرفیه  ، محمد حسن خواه بخشدار مرکزی ، محمد دانش شکیب شهردار ، رضا رسولی رئیس هیئت کاراته استان گیلان ، حمید رضا سلیمی دبیر هیئت کاراته استان ، سعید عزیزی مدیر اجرایی کاراته استان ، علیرضا قاسمی رئیس هیئت کاراته آستانه و فاطمه قاسمی رئیس اداره ورزش و جوانان آستانه اشرفیه  حضور داشتند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است