پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 ژوئن 2018 ، ساعت 11:26 1,463 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41244
جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیک؛

روزانه ۴۴ نفر در تصادفات جان خود را از دست می دهند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از جان باختن روزانه ۴۴ نفر در تصادفات رانندگی خبر داد و گفت : ۶۶ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری شهرها رخ می دهد.

به گزارش  جلال شرق ؛ سردار تقی مهری در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ویژه ترافیک گفت : طرح ویژه ترافیک عید سعید فطر و تابستان ۹۷ به منظور تسهیل در تردد هموطنان و همچنین پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی بررسی و اجرا می‌شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی افزود : پارسال روزانه ۴۴ نفر در تصادفات رانندگی جان خود را از دست دادند که در تابستان به ۵۳ نفر افزایش یافته بود.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: براساس آمار پزشکی قانونی در تابستان ۹۶ حدود ۴ هزار و ۹۳۹ نفر در تصادفات جان خود را از دست دادند که بیش از ۷۳ درصد جانباختگان در جاده‌های برون شهری بودند.
سردار مهری اعلام کرد : بیشتر تصادفات نیز ناشی سرعت غیرمجاز،‌ سبقت غیرمجاز، بی توجهی به جلو و رعایت نکردن حق تقدم بوده و ۷۸ درصد علت وقوع تصادفات را به خود اختصاص داده است.
به گفته سردار مهری در سال گذشته ماهانه ۱۳۵۰ نفر جان خود را از دست دادند که این آمار در تابستان به ۱۶۴۶ نفر هم رسید. بیشتر جانباختگان نیز در شهریور و حدود ۱۷۴۶ نفر بوده است. / صدا و سیما
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است