چهارشنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 دسامبر 2019 ، ساعت 12:35 397 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56742
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ؛

روند برگزاری انتخابات در شهرستان آستانه اشرفیه بسیار خوب است

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: حضور حداکثری مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تضمین کننده امنیت ملی و اقتدار کشور است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، مجید هاشم پور  در حاشیه بازدید از روند فعالیت حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه در گفتگو با جلال شرق  اظهار داشت:  دوم اسفندماه شاهد برگزاری یک انتخابات سالم ، امن ، رقابتی و توام با مشارکت جداکثری مردم خواهیم بود.

وی ادامه داد: برگزاری یک انتخابات سالم می تواند اعتماد عمومی مردم را به نظام افزایش دهد که این مهم به تلاش و زحمت مضاعف کلیه عوامل برگزاری انتخابات نیاز دارد.

هاشم پور  در ادامه با اشاره به روند خوب برگزاری انتخابات در شهرستان های استان گیلان اظهار داشت: روند برگزاری انتخابات در شهرستان آستانه اشرفیه نیز با توجه به امکانات و تمهیداتی که فراهم شده بسیار خوب است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های عوامل برگزاری انتخابات در این شهرستان از آنان خواست تا با دقت و حساسیت بیشتری زمینه برگزاری یک انتخابات سالم را فراهم کنند.

وی همچنین از کلیه خبرنگاران و رسانه ها که با فعالیت خود زمینه برگزاری یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم را فراهم می کنند قدردانی کرد.

گفتنی است مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان  و مدیر کل بازرسی این استان در آخرین ساعات ثبت نام کاندیداهای  یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه ، روند برگزاری  انتخابات در این منطقه را مورد بازدید و ارزیابی قرار دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است