پنج شنبه, ۹ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
21 دسامبر 2019 ، ساعت 09:07 178 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57015

روند درمانی یزدانی آغاز شد

– «حسن یزدانی» قهرمان جهان و المپیک که مصدومیتش در جام باشگاه‌های کشتی آزاد جهان تشدید شد، از امروز روند درمانی خود را آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از ایرنا ؛ یزدانی که همراه با تیم بازار بزرگ ایران در جام باشگاه‌های جهان حضور داشت، پنجشنبه هفته گذشته در حال انجام تمرین سبک بود که از ناحیه پا مصدوم شد. وی در بجنورد از پای خود عکس ام آر آی گرفت و احتمال پارگی مینسک پای او وجود دارد.

یزدانی روز گذشته پس از ورود به تهران، به وسیله رییس کمیته پزشکی فدراسیون معاینه شد و قرار است کمیسیون پزشکی برای انجام درمانش تشکیل شود.

یزدانی با اشاره به وضعیت فعلی‌اش پس از آسیب دیدگی از  ناحیه مینیسک پا اظهار داشت: تا ۲ ماه از میادین کشتی دور خواهم بود. قبل از این اتفاق با مصدومیت جزیی همراه بودم اما نوع تمرینات مصدومیتم را تشدید کرد. پس از مصدومیتم نیز ام آر ای گرفتم و متخصص مرا از نزدیک دید و گفت به دلیل تازه‌بودن آسیب‌دیدگی، اظهارنظر دقیقی ندارد.

وی ادامه داد: امروز (شنبه) تیم پزشکی پس از انجام معاینه در مورد این که چه کاری انجام دهم و چه روند درمانی طی کنم تصمیم گیری خواهند کرد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است