یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۲ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۵۴ 1,140 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46764
درنشست مشترک مدیریت شهری آستانه اشرفیه با سرمایه گذاران شرکت سنگر سازان کوثر کویر قم ،

روند طرح توسعه حرم و بازگشایی مسیر ۳۵ متری استقلال سرعت بیشتری می گیرد.

هم زمان با آغاز مراحل  اجرای تملک طرح توسعه حرم از سوی   شرکت سرمایه گذاری سنگر سازان کوثر کویر قم ، نشست مشترک مدیریت شهری آستانه با اعضای هیئت مدیره این شرکت برای رفع موانع طرح ، درسالن اجتماعات  شورای شهر آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر با اذعان به تفاهم نامه بین شهرداری و این شرکت در مورخه ۱۹تیرماه سال جاری گفت: این تفاهم نامه در چارچوب قانون نحوه خرید و تملک  املاک  و بر اساس مصوبه شورا انجام گرفته است.

ابراهیم نجفی افزود : مدل مالی شرکت برای تملک املاک بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان است که در سال اول ۶۰ درصد به میزان ۳۶ میلیارد تومان تملک خواهد کرد و از زمان تملک به مدت ۳ماه نسبت به تخریب واحد های تملک شده اقدام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری سنگر سازان کوثر کویز قم نیز گفت: با سه محور پیشرفت مطالعات ، اصلاح مطالعات گذشته و تصویب کارگاه و شروع عملیات ساخت و ساز کار را شروع کردیم و در اجرای تفاهم نامه و تعهدات این شرکت گام های اولیه را برداشتیم .

مهندس محسنی خواستار همکاری مدیریت شهرستان برای  بازگشایی و تسهیل در تملک واحدهای مسیر طرح و پیشرفت سریع کار شد.

در ادامه پس از ارائه گزارش مهندس یوسفی و راجعی دو تن از اعضای مدیریتی شرکت سرمایه گذار  درباره اقدامات انجام گرفته و چالش های فرا روی درمراحل اجرای  طرح ، مهندس پاشا زاده از مشاورین سرمایه گذار طرح گفت: با استفاده از مهندسین معمار این شهرستان که از توانمندی های بسیار بالایی برخوردارند  کار معماری و طراحی  در حال انجام است و بیش از ۹۰ درصد پیشرفت کار  داشته ایم .

علیرضا سلحشور رئیس هیئت مدیره شرکت کوثر کویر قم نیز از آمادگی این شرکت برای تملک صد در صدی  و باز کردن مسیر خبر داد و اذعان کرد  که  تمام تمهیدات لازم از سو ی این شرکت برای خرید و پرداخت به صاحبان املاک  به شرط تملک آماده است

پس از بیان دیدگاه های مختلف از سوی رضا تیغ نورد ، علیرضا تربیعی و نرجس محمد دوست  سه عضو شورای شهر در باره دغدغه های صاحبان املاک در طرح و عملیاتی شدن عقد قرار دادنامه  با شرکت ؛   حسین داداشی  مدیر عامل شرکت طرح توسعه حرم گزارشی از  کارهای انجام گرفته این شرکت باطلاع اعضا رساند.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز گفت: آن چه برای مصالح شهر مهم و حیاتی است  توفیق شرکت سرمایه گذار در اجرای طرح توسعه حرم است.

رحیم حیدری افزود : ما مدیریت شهری حاضریم با شما در خیابان باشیم تا طرح توسعه حرم با موفقیت اجرایی شود  زیرا اجرای این طرح آبروی شهر و مردم است .

وی خاطر نشان کرد : همه مجموعه حاضر  و مدیران خدمات رسان  در این شهرستان  با همیاری و تعامل تلاش می کنند تا مردم ما در آرامش باشند و مطمئن باشید که برای پیشبرد طرح همکاری لازم را خواهند داشت .

عکس :  محمد اکبری پور

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. وحید :

    امیدوارم این پروژه بصورت درست ودورازهرمشکل و حاشبه ای انجام پذیردواتمام انرابچشم ببینیم وازشیرینی آن لذت ببریم وبعنون پیشنهادازسمت اول خیابان استقلال پشت حرم استارت خورده شودچون بافروش املاک ساخته شده تجاری ومسکونی راحت ترمیتوان پروژه راادامه دادوپیگیری کردلطفاشماره تلفن جهت خریداملاک درملک رادرسایت جلال شرق ذکرکنیدمرسی