دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
27 جولای 2018 ، ساعت 14:00 2,185 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42231
حجت الاسلام دکتر ساجدی ،

رویکرد ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه ، یک رویکرد جمعی است

امام جمعه آستانه اشرفیه در دیدار اعضای ستاد نماز جمعه این شهرستان با وی گفت: رویکرد ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه  ، یک رویکرد جمعی  است

به گزارش جلال شرق ،حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی ضمن تقدیر از تلاش های ستاد نماز جمعه گفت: اگر چه در گذشته ما شاهد اتکای نماز جمعه به یک فرد بود ولی در طی این سه سال ما شاهد مشارکت جمعی تاسقف ۱۵۰ نفر بوده ایم .

حجت الاسلام دکتر ساجدی افزود : رویکر ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه  ، یک رویکرد جمعی  است  و جایی که ما ضعف گروهی داریم  و به سمت فرد گرایی حرکت می کنیم ، ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه این رفتار مثبت و گرایش به جمع گرایی را از خود نشان داده است.

وی با بیان اینکه ما بعد از کار گروهی باید  به سمت جریان سازی فرهنگی  حرکت کنیم  اظهار کرد : اگر چه این ستاد  اقداماتی را در این جهت از جمله کمک به نوعروسان برای تهیه جهیزیه انجام داده است ولی جلب نظر مردم در یک کار فرهنگی  می تواند عملکرد این ستاد را بسیار خوب نشان دهد.

امام جمعه آستانه اشرفیه با بیان اینکه در ۱۵۴ نماز جمعه ای که برپا شده است هیچگونه دغدغه ای با توجه به مدیریت   رئیس ستاد نماز جمعه  نداشته ام افزود : من در کار ستاد نماز جمعه هیچ دخالتی نداشته و بر عملکرد اعضای ستاد اطمینان کامل داشتم  و عملکرذ  اعضای ستاد جای تقدیر و تشکر دارد .

دکتر ساجدی جذب و  به کارگیری بیشتر جوانان  شهرستان را در  پویایی و رشد ستاد نماز جمعه موثر دانست   و خواستار  به کارگیری نیروهای دانش آموزی و دانشگاهی در ستاد نماز جمعه شد.

 

رئیس ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه  نیز در این دیدار اعلام کرد :طی سه سال  امامت جمعه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد ساجدی   ۱۴۰ خطبه  نماز جمعه توسط ایشان خوانده شد.

سید شمس الدین نورحسینی  که به مناسبت ۵مرداد سالروز تاسیس نماز جمعه  سخن می گفت  نماز جمعه را یکی از برکات انقلاب اسلامی و یاد گار حضرت امام برشمرد و اظهار کرد : نماز جمعه پایگاه ارزشمندی است که دوست و دشمن توجه ویژه ای به آن دارند.

وی با بیان اینکه ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه  از تنوع بسیاری برخوردار است وافرادی با میانگین سنی ۸ سال تا ۷۰ سال در این ستاد فعالیبت دارند افزود : در سال نخست امامت جمعه دکتر ساجدی این ستاد رتبه اول  استانی و سال دو م رتبه دوم و امسال یکی از رتبه های اول تا سوم را احراز خواهد کرد.

رئیس ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه سایت نماز جمعه این شهرستان را از فعال ترین سایت های نماز جمعه استان گیلان برشمرد و ادامه داد: از طریق کانال آدینه اخبار مربوط به نماز جمعه برای مردم و افکار عمومی اطلاع رسانی می شود.

وی به برنامه های ستاد نماز جمعه  ازمحل کمک های مردمی به  این ستاد برای خرید  وسایل جهیزیه  به مبلغ ۲۰۰میلیون ریال اشاره کرد و افزود : کمک  به افراد بی بضاعت و نیازمند و افراد در راه مانده از برنامه های است که این ستاد در دستور کار داشته و اقدام کرده است

نورحسینی با اشاره به برپایی ۱۵۴ نماز جمعه  در این شهرستان  در طی سه سال گذشته  گفت : ۱۴ نماز به امامت حجت الاسلام دکتر ساجدی در مسجد جامع اقامه شده است و ۱۴ مورد نیز توسط امام جمعه  موقت شهرستان برپا شده است .

وی در تشریح جزئیات برنامه های ستاد نماز جمعه طی سه سال گذشته  اظهار کرد : در طی سه سال گذشته در نماز جمعه   ۵ مجری ، ۲۷ قاری ، ۴۵ موذن و ۱۴ مداح   کار اجرایی را برعهده داشتند که ۵۰نفر از شخصیت های استانی ، کشوری و شهرستانی در قبل از خطبه به ارائه گزارش حوزه دستگاه های اجرایی خود  ،سخنرانی کردند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است