سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۶:۲۰ 430 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :54472

زنگ سال تحصیلی حوزه علمیه خواهران آستانه اشرفیه به صدا در آمد

طی آئینی که ظهر امروز با حضور مدیر حوزه علمیه خواهران استان گیلان و طلاب حوزه علمیه خواهران آستانه اشرفیه برگزارشد زنگ سال تحصیلی جدید حوزه علمیه خواهران نواخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، مدیر حوزه علمیه خواهران آستانه اشرفیه در این مراسم با بیان اینکه این حوززه علمیه از سال ۹۲ شروع به فعالیت کرده است گفت: در این مدرسه علمیه ۳۲۰ نفر از خواهران طلاب تا سطح ۲ به ادامه تحصیل ادامه می دهند و پس از پایان دوره موفق به اخذ مدرک کارشناسی خواهند شد.

سرکار خانم حسین زاده علوی  افزود : در مهر ماه سال جدید به دلیل تغییر و تحولات مدیریتی حوزه های علمیه  هیچ دانشجوی طلاب خواهر جذب نکردیم ولی در بهمن ماه امسال به تعداد ۳۵ نفر طلاب خواهر جذب این حوزه علمیه خواهند شد.

وی ادامه داد: امسال ۲۰ نفر از طلاب ورودی سال ۹۲ با ارائه پایانامه های خود که در حال تالیف و تحقیق هستند از این مدرسه موفق خواهند شد مدرک خود را دریافت دارند.

در این مراسم که دکتر قربانی ، نماینده مردم شهرهای آستانه و کیاشهر در مجلس شورای اسلامی ، حجت الاسلام ترابی از استادان حوزه علمیه ، حجت الاسلام مرتضی حبیبی مدیر حوزه علمیه خواهران استان گیلان و حجت الاسلام احمد طیبی امام جمعه آستانه اشرفیه در خصوص نقش حوزه های علمیه خواهران در جامعه ، و رسالت خواهران طلبه در امر به معروف و نهی از منکر  و… مطالبی را بیان کردند .

آنگاه حاضران در این آئین نماز جماعت ظهر و عصر را به امامت حجت الاسلام رضوانی فر مدیر حوزه علمیه براداران اقامه کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است