دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 ژانویه 2021 ، ساعت 16:28 457 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64212
با اعتباری بالغ بر ۱۲میلیارد تومان؛

ساختمان اداری و درمانگاه تامین اجتماعی در دهه فجرامسال افتتاح می شود

رییس اداره تامین اجتماعی آستانه اشرفیه اعلام کرد : ساختمان اداری و درمانگاه تامین اجتماعی شعبه آستانه اشرفیه با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در دهه فجر۹۹ افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، صادق پردل با اعلام این خبرگفت: این درمانگاه با زیر بنای ۳هزار ۹۰۷ متر در سه طبقه ساخته شده است که دارای بخش اداری با ۱هزار ۵۷۱متر مربع ، بخش درمانی آن با ۱هزار ۱۰۹ متر مربع و سایر بخش های مورد نیاز با زیر بنای ۱هزار ۲۲۶ متر مربع است و همزمان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


وی با بیان اینکه این درمانگاه ، دارای اتاق پزشک ، اتاق دندانپزشکی ، اتاق انتظار ، تریاژ، آزمایشگاه ، اتاق پذیرش ، داروخانه ، اورژانس و سایر واحدهای درمانی است افزود : در حال حاضر کار تجهیز و نیروی انسانی این درمانگاه به پایان رسیده است و در دهه فجر امسال شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.

رییس اداره تامین اجتماعی آستانه اشرفیه تعداد بیمه شدگان اصلی بخش مرکزی را ۱۰ هزار ۱۷۶ نفر و تبعی را ۱۳ هزار ۲۶۸ نفر نام برد و اظهار کرد : بخش کیاشهر دارای ۴هزار و ۳۱۸ نفر بیمه شده اصلی و ۶ هزار ۱۳۹ نفر بیمه تبعی را تحت پوشش خود دارد.

وی جمع بیمه شدگان اصلی و تبعی شهرستان آستانه اشرفیه را ۳۳ هزار و ۹۰۱ نفر نام برد و گفت: تعداد ۹هزار و ۷۲۲ نفر مستمری بگیران شهرستان هستند که از این تعداد ۶هزار و ۱۸۴ نفر مستمری بگیر بخش مرکزی و ۳ هزار و ۵۳۸ نفر مستمری بگیران کیاشهر هستند.

صادق پردل جمع کل افراد تحت پوشش اداره تامین اجتماعی شهرستان را ۴۳ هزار و ۶۲۳ نفر شامل بیمه شدگان و مستمری بگیران نام برد و بیان کرد : در این شهرستان ۱هزار و ۴۸۱ کارگاه فعال و ۶۸۱ کارگاه نیمه فعال وجود دارد که از این تعداد ۱هزار و ۴۳۷ کارگاه در بخش مرکزی و ۷۲۵ کارگاه در بخش بندر کیاشهر واقع شده اند.
انتهای پیام

 

   

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است