دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
1 آگوست 2018 ، ساعت 20:38 411 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42415

ساختمان انجمن سینمای جوانان گیلان افتتاح شد

ساختمان انجمن سینمای جوانان گیلان با حضور مسئولان کشوری، استانی و فعالان هنری در رشت افتتاح شد.

به گزارش جلال شرق ؛ فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در آیین افتتاح این ساختمان با اشاره به اینکه امید است تمامی شهرستان‌های استان به دفاتر انجمن سینمای جوان مجهز شوند، اظهار داشت: در این راستا محدودیت‌هایی در استان گیلان وجود دارد.

وی با بیان اینکه مدیریت در گیلان همانند ورزش دو امدادی است و نسل گذشته نسل‌های آینده را برای مدیریت تربیت می‌کنند، گفت: پیوستگی و تداوم همکاری ما بین نسل گذشته و نسل جوان برای رسیدن به تعالی فرهنگی در گیلان وجود دارد.

فاضلی با تأکید بر اینکه دیدگاه جوان باوری در استان گیلان حاکم است و هوش اجتماعی باید در جوانان افزایش یابد، تصریح کرد: جوانان باید درک صحیحی از جامعه و محیط اطراف خود داشته باشند و بتوانند از امکانات موجود به نحو احسنت بهره‌مند شوند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه مسیر درست فرهنگی و بالندگی باید با حضور جوانان طی شود و در این راستا جوانان باید از تجربیات پیشکسوتان بهره‌مند شد، گفت: گیلان از ظرفیت‌های فرهنگی گسترده‌ای برخوردار است و می‌تواند در حوزه‌های فرهنگی، آثاری ماندگار را در کشور ثبت کند.

ساختمان انجمن سینمای جوانان گیلان، روز دوشنبه با حضور مدیرعامل انجمن سینمای جوانان کشور، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی استانداری گیلان، رییس شورای اسلامی شهر رشت و جمعی از فعالان هنری استان افتتاح شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است