یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
21 سپتامبر 2021 ، ساعت 22:58 312 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :67110
در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس؛

ساختمان بسیج رسانه ( شمسا ) شهرستان آستانه اشرفیه افتتاح شد

هم زمان با نشست رسانه ای فرمانده بسیج مقاومت شهرستان آستانه اشرفیه برای تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس ، ساختمان بسیج رسانه ( شمسا ) شهرستان آستانه اشرفیه با حضور فرماندار این شهرستان  مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزار ش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه  دفاع مقدس را یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب نام برد و گفت:  روحیه خود باوری در جوانان این مرز و بوم  در دوران دفاع مقدس به ثمر نشست  به طوری که با کمترین تجهیزات و ادوات و با تکیه بر ایمان  جوان ما  توانستند از آب و خاک خود دفاع کنند.

حمید رضایی  کشف استعداد و ظرفیت های ملت را یکی دیگر از دستاوردهای  دفاع مقدس برشمرد و افزود: با توجه به تحریم های که از اول جنگ علیه ایران  اعمال شده بود  ، نبوغ و استعداد فکری جوانان  به مرحله ای رسید که توانایی خود را به منصه ظهور برسانند  و امکانات مورد نیاز جنگ را  تامین کنند.

کشف نیروهای مستعد جوان  مثل سردار سلیمانی ، باکری ،  باقری  ، همت و دیگران را از دیگر دستاوردهای دوران دفاع مقدس نامید و ادامه داد : ابتکار امام راحل در بسیج مردم و حل مشکل   و نیازهای جبهه و جنگ با مشارکت مردم  باعث شد که ما در مقابل  دشمن های انقلاب که به یاری صدام آمده بودند بر آنان فائق آییم.

فرماندار آستانه به بهره گیری  از نیروهای زبده در جریان جنگ تحمیلی اشاره کرد و ادامه داد: این نیروها توانستند بعد از جنگ در بازسازی و سازندگی  ، کمک شایانی به مردم و ایران کرده  و خدمات ارزنده ای را در نقاط مختلف کشور  انجام دهند

حمید رضایی با بیان اینکه ما بیش از هر زمان به روحیه ایثارگری  احتیاج داریم   خاطر نشان کرد : دشمن هیچگاه از دسیسه علیه ایران دست نخواهد کشید  و تا زمانی که هدایت و سکان انقلاب در دست مقام معظم رهبری است  و اتکا ما به ولایت فقیه که عمود خیمه  انقلاب اسلامی  باشد  بر همه مشکلات پیروز خواهیم شد.

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه نیز  به نقش جوانان گیلان در اوایل جنگ تحمیلی و حضور در شهرهای کرمانشاه و گیلان غرب اشاره کرد و با اشاره به  شهدای سرپل ذهاب  گفت: انقلاب های بزرگ با توطئه های بزرگی همراه است و  زمانی که نظام نو پای اسلامی ، هنوز شاکله ی آن پا نگرفته بود ، دشمن با حمایت شرق و غرب ، ایران را مورد تهاجم خود قرار داد تا باردیگر ایران را در سیطره خود قرار دهد.

سرهنگ پاسدار محمد نیک فطرت ، حفظ و ثبات و امنیت ایران را ، روحیه سلحشوری مردم ایران  برشمرد  و محرکه آن را ظرفیت جوانان ایرانی برشمرد.

وی  با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس بیش از ۴۵ برنامه شاخص در شهرستان اجرا می شود ، به رژه موتوری ، همایش پیشکسوتان دفاع مقدس و تجلیل از آنان  ، گلباران گلزارهای شهدا در سطح شهر و روستا ، توزیع ۴۰۰ بسته معیشتی و ۶۰۰ بسته کمک آموزشی ، یادواره ۱۶۴ شهید بندر کیاشهر و ۷۹ شهید دهستان دهشال و ارایه خدمات رایگان پزشکی و میز خدمت در روستاهای سوخته کوه و دستک و نواختن زنگ مقاومت در سوم مهر را از برنامه های هفته دفاع مقدس  این شهرستان برشمرد.

فرمانده سپاه ناحیه  آستانه اشرفیه در پایان  آقای شعبانی را به عنوان رئیس بسیج رسانه  شهرستان معرفی و از خدمات سرکار خانم هما اکبری  که در این نشست حضور نداشت قدر دانی کرد.

در بخش پایان آقایان صلاحی و شعبانی در خصوص برنامه های سایبری و تشکیل گردان سایبری در این شهرستان  گزارشی را ارایه دادند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است