سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۷:۳۷ 890 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48600
طی مراسمی با حضور فرماندار آستانه اشرفیه ،

ساخت اولین خانه  شبانه روزی کودک و نوجوان در بندر کیاشهر  آغاز شد

با اهدای یک قطعه زمین به ابعاد یک هزار متر مربع در کوی شهید رجائی  کلنگ عملیات اجرائی ساخت اولین خانه  شبانه روزی کودک و نوجوان بندر کیاشهر  بر زمین زده  شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار  آستانه اشرفیه در آئین اجرائی ساخت خانه کودک گفت: دانستن در بعضی از موضوعات برای انجام کاری کافی نیست بلکه بعضی موضوعات  نیازمند سعادت انسان ها است که خیرین جزء این انسان ها هستند.

رحیم حیدری با اشاره به عمل نیکو کارانه آقای حمزه شجاعی که زمینی به ارزش تقریبی بالای ۵ میلیارد ریال در  برای امر خدا پسندانه ساخت خانه کودک و نوجوان هدیه داده است افزود : احیای یک انسان در واقع احیای بشریت است و امثال شجاعی ها می توانند برای ما مسئولین سرمشق و برای ما باعث سرافرازی باشد.

مسئول خیریه امام حسن مجتبی کیاشهرنیز  با اشاره به فعالیت رسمی این موسسه خیریه از سال ۹۱ گفت: این موسسه دارای ۸۷ خانواده بیمار ، ۷۰ نفر  بی سرپرست ، ۱۱ نفر از کار افتاده و ۲۲ نفر بد سرپرست و ۴۴ نفر دیگر از طبقات محروم بندر کیاشهر را تحت پوشش خود قرار داده است.

نیای محمدی  افزود : طی چند سال گذشته با عنایت امام حسن مجتبی ( ع ) و کمک خیرین و شهروندان بندر کیاشهر بالغ بر ۸ میلیارد ریال در امور مختلف افراد تحت پوشش هزینه شده است و این هزینه ها علاوه بر مواردی است که به صورت موردی انجام شده است

وی ادامه داد: این موسسه در نظر دارد با کمک خیرین خانه کودک و نوجوان را در دو طبقه با زیر بنای ۱۰۰۰متر مربع احداث کند و اتمام این کار نیازمندان افراد خیر و کمک مسئولین است.

گفتنی است در این مراسم مهندس حجت حاجی پور بخشدار بندر کیاشهر ، حجت الاسلام کریمی امام جمعه اسبق کیاشهر و امام جمعه جدید سیاهکل  ، جمعی از مسئولین و روحانیون و افراد خیر و… حضور داشتند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است