یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
7 اکتبر 2019 ، ساعت 13:03 804 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55159
مدیر کل سازمان  تبلیغات اسلامی گیلان :

سازمان تبلیغات اسلامی نباید مثل سازمان چهل سال پیش باشد / حکومت سازی سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع) باید در یک همایش بین المللی  ظهور و بروز پیدا کند

مدیر کل سازمان  تبلیغات اسلامی گیلان در جلسه معارفه رئیس اداره تبیلیغات اسلامی آستانه اشرفیه  گفت: سازمان تبلیغات اسلامی نباید مثل سازمان چهل سال پیش باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام سعید مهدوی  ضمن تقدیر از تلاش های حجت الاسلام  کریم عاشوری در زمان تصدی اداره تبلیغات اسلامی آستانه اشرفیه اظهار کرد : باید در چله دوم انقلاب ، آن قدر بدرخشیم که ثمره شیرین تمدن نوین اسلامی که در آغاز راه  آن هستیم عظمت و عزت اسلامی  را در سطح جهان بینیم.

وی با بیان اینکه عظمت ، عزت و بزرگی که ایران در حال حاضر دارد در هیچ دوره ای نداشته است افزود: گاهی در داخل خانه مشکلات جزئی و اختلافات سلیقگی ذهن ما را محدود به داخل خانه می کند اما کسی که از بیرون می آید و در سطح کلان جهانی نگاه می کند خیلی اوضاع و احوال  ایران اسلامی را عالی می بیند .

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی گیلان خاطر نشان کرد : روزی سفیران روس ، انگلیس و امریکا و حتی کنسولگری آنان  تهدید  و تعیین تکلیف برای کشور می کرد امروز  روزی است که پهپاد فوق پیشرفته شان بر زمین می خورد  امروزه هم نمی تواند  تهدید هم بکند و این عظمت اسلام است.

وی با تصریح بر این نکته که سازمان تبلیغات  اسلامی نباید مثل سازمان چهل سال پیش باشداظهار کرد : بعد از بیانیه گام دوم انقلاب  ماباید سامانه رزم  تبلیغی ، فرهنگی خود را  تهیه کنیم .

مهدوی با اشاره به فرمایش مقام رهبری مبنی بر اینکه « سازمان تبلیغات جز رویش های انقلاب است» گفت:  این رویش باید  در نگاه جدید جهانی  در گام دوم چلّه انقلاب ، تبلیغ های ویژه ای داشته باشد.

وی آستانه را قطبی در بین شهرهای گیلانبرشمرد و با بیان اینکه   من برای آستانه اشرفیه و محضر سلطان سید جلال الدین اشرف شأنیت ویژه قایل هستم ادامه داد: یکی از آرزوهایم این است که آقاسید جلال الدین اشرف را در همایش بین المللی،  شأن ولائی و حکومت سازی و مجاهدانه وی ظهور و بروز پیدا کند

مدیر کل سازمان تبلیغات گیلان با بیان اینکه وجود مطهر حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف   که مرد جنگ و جهاد بود  نباید در اندازه یک امازاده مقدس مطرح شود افزود :    زمینه  سازی اسلامی مجاهدات های این بزرگواران در طول تاریخ ،  به نظام اسلامی  رسیده است و در تقابل جنگ تمام ناشدنی حق و باطل ؛  ثمره  نظام اسلامی ، هیمنه کمونیست را به زباله دان  تاریخ  فرستاد و به زودی هیمنه  لیبرال بر زمین زده و افول صهیونیست را  خواهیم دید.

وی در پایان گفت: آستانه  یک شهر حوزوی و زیارتی  است  و نباید چهره شهر با وجود مسافران منکوب شود ، بلکه چهره تدّین و ولائی این شهر باید محفوظ بماند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است