شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
4 آگوست 2019 ، ساعت 10:38 360 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53005

ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه از ستادهای نمونه استان گیلان شد

رئیس ستاد نماز جمعه  آستانه اشرفیه اعلام کرد : فعالیت های برجسته ستاد نماز جمعه  آستانه اشرفیه در طی سنوات گذشته باعث شده است که ستاد نماز جمعه آستانه اشرفیه از ستادهای نمونه استان گیلان  باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، سید شمس الدین نورحسینی با بیان اینکه از زمان امامت جمعه حجت الاسلام دکتر طیبی تا کنون  ۴۹ نماز جمعه برگزارشده است گفت: از این تعداد نماز جمعه برپاشده  ۴۴ نماز جمعه به امامت امام جمعه دکتر طیبی و ۵ نماز جمعه هم به امات امام جمعه موقت بوده است.

وی با اشاره به سخنرانی های قبل از خطبه مسئولین شهرستان که به منایبت های ویژه ایام به گزارش عملکرد خود م یپردازند  افزود : تاکنون از ۵۰ نماز جمعه برپاشده  ۳۰ نفر از مسئولین شهرستان در قبل از خطبه سخنرانی کردند .

نورحسینی تعداد  همکاران نماز جمعه اعم از ستادی و اجرایی در بخش برادران و خواهران  ۶۰نفر نام برد و اظهار داشت : در طول فعالیت ۴ساله ،  این ستاد  توانسته است  در سال ۹۴ رتبه اول استانی ستاد نماز جمعه گیلان را به دست آورد و در سال های ۹۵ و ۹۶ رتبه دوم و سوم و در سال ۹۷ از ستاد های نمونه استان انتخاب شده است.

رئیس ستاد نماز جمعه  آستانه اشرفیه اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی  قبل از بیان خطبه های نماز جمعه ، قرائت ادعیه مخصوص  روز جمعه  ، برپایی اردوی فرهنگی و زیارتی و سیاحتی برای اعضای ستاد و برگزاری نشست های توجیهی و هماهنگی را از برنامه های  این ستاد در طول سال برشمرد.

انتهای پیام

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است