دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
2 ژانویه 2021 ، ساعت 12:09 352 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64111
امام جمعه آستانه اشرفیه :

شهادت سردار سلیمانی بقای انقلاب را تضمین کرد

امام جمعه  آستانه اشرفیه در مراسم سالروز شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی که صبح امروز در حرم مطهر شهدا برگزار شده بود گفت :سردار سلیمانی شهادتش تضمین بقای انقلاب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجه الاسلام والمسلمین طیبی بابیان اینکه  شهید سلیمانی شرّ خبیث ترین انسان ها را از سر ملت ایران کوتاه  و در واقع کاری کارستان کردافزود:حاج قاسم باشهادتش علاوه بر این که با خون خود درخت شجره طیبه را آبیاری کرد تضمین بقای انقلاب را فراهم کرد و یک مکتبی را بنا گذاشت .

امام جمعه شهرستان به خطاب امام خمینی ره به شهید بهشتی اشاره کرد و گفت ؛ امام شهید بهشتی را را به دلیل جامعیت شخصیت شهید بهشتی و اوصاف تاثیرگذاری که داشت یک امت معرفی کرد و امام فعلی مقام معظم رهبری حاج قاسم سلیمانی را به عنوان داعیه دار و پرچمدار یک مکتب خطاب کرد

وی حاج قاسم را یک شخصیت جامع به عنوان یک کارشناس نابغه نظامی دانست و افزود :شهید سلیمانی سلحشورانه در میدان بود وی دید بسیار وسیعی داشت و منشاء آن تعبد عبودیت، خضوع، خشوع در پیشگاه خدای متعال بود . که عبادت و بندگی باعث می شود فطرت آن پاک بماند و ملاقات با خدا را آرزو کند و خدمت به بندگان خدا را افتخار خود بداند و نسبت به بندگان خدا رحم کند خطا و لغزش افراد چشم‌پوشی کند.

حجه الاسلام والمسلمین طیبی سلیمانی را سرباز ولایت نامید و گفت ؛ سلیمانی خودرا در حزب و گروه محدود نمی کند و خود را سرباز می داند، ولایت عصاره دین است که در کنار ولایت ماندن می‌داند ویژگی برگرفته از اسلام ناب محمدی می‌باشد و این است که حاج قاسم را محبوب دلها کرد.

امام جمعه شهرستان با بیان اینکه حاج قاسم یک در جریان ایجاد کرد تصریح کرد : حاج قاسم در زمان حیات یک فرد بود و در جبهه ای خاص یک عده ای از همت حاج قاسم بهره مند از صلابت و دلیری حاج قاسم سلیمانی در ترس بودند

در این مراسم پس از گلباران گلزار شهدای آستانه اشرفیه ۶۰۰ بسته مواسات مومنانه با عنوان بسته های همدلی و احسان  به ارزش تقریبی هربسته ۲۵۰ هزارتومان در بین خانوارهای نیازمند منطقه در شهرهای آستانه و کیاشهر  توزیع شد.

گزارش خبری : هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است