پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
23 ژوئن 2018 ، ساعت 10:54 2,475 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41439
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان:

سردار شهید مهدی خوش‌سیرت علاوه بر جاذبه و محبوبیت، یک فرمانده عاطفی بود + تصاویر صبحگاه

معاون هماهنگ‌کننده سپاه قدس گیلان در صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت فرارسیدن سالروز شهادت سردار شهید مهدی خوش‌سیرت در جوار گلزار آن شهید برگزار شد گفت: سردار شهید مهدی خوش‌سیرت علاوه بر جاذبه و محبوبیت، یک فرمانده عالی و عاطفی بود

به گزارش جلال شرق، سرهنگ عباس بایرامی بابیان اینکه خداوند به من لطف کرده است تا در کنار گلزار آن سردار شهید در این مراسم حضور یابم به توصیه رهبر انقلاب درباره مبارزه با جنگ نرم دشمن اظهار کرد: هرچه قدر ما در جبهه جنگ نرم تلاش کنیم این جهاد و تلاش ما کمتر از جهاد در ۸ سال دفاع مقدس نیست که یکی از آن‌ها توسعه فرهنگ شهادت در جامعه است

این فرمانده دوران دفاع مقدس درباره خروج امریکا از مجمع جهانی حقوق بشر افزود: حقوق بشر امریکا که جنایتکار اول بشریت است جز ترور و وحشت و شهادت مردم بی‌دفاع چیزی دیگر نبوده و نیست.

وی با اشاره به جنایت امریکا در حق مردم و مسئولین نظام به انفجار حزب جمهوری اسلامی، انفجار مسجد ابوذر، ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران، شهادت تنها استاندار شهید کشور و معاون وی، بمباران شیمیایی سردشت و شهادت بیش از ۵ هزار نفر و.. را حقوق بشر آمریکایی خواند و خروج امریکا را نشان‌دهنده ماهیت ضد بشری امریکا برشمرد.

سرهنگ پاسدار بایرامی با ذکر خاطراتی از شهید مهدی خوش‌سیرت به جاذبه مغناطیسی شهید مهدی خوش‌سیرت اشاره کرد و ادامه داد: ابهت خوش‌سیرت برای همه تأثیرگذار بود و این ناشی از خشونت وی نبود بلکه عبودیت و معنویت بی‌نظیر وی بوده است.

این هم‌رزم سردار شهید مهدی خوش‌سیرت خاطرنشان کرد: جاذبه شهید خوش‌سیرت از سردار شهید حسین همدانی هیچ‌گاه دور نمی‌شد و این سردار شهید مدافع حرم عاشق خوش‌سیرت بود.

در این مراسم که خانواده شهید خوش‌سیرت ف نماینده مردم، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند پس از ادای احترام و نواختن مارش نظامی و برافراشتند پرچم و ادای احترام به شهیدان از نیروهای مسلح حاضر در میدان سان دیدند.

 عکاس ؛ پارسا ذرعی

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است