سه شنبه, ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۲:۱۳ 175 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :41432

سردار ‌حزنی: سپاه در نقاط مرزی و محروم ‌مدرسه می‌سازد

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: احداث مدارس در نقاط مرزی و محروم جزو اولویت‌های سپاه پاسداران است.

به گزارش جلال شرق ؛ سردار سیدضیاء‌الدین حزنی صبح امروز در مراسم مشترک اهدای ۱۰۰۰ سری جهیزیه توسط کمیته امداد و سپاه پاسداران اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بحث ازدواج آسان در خدمت جوانان عزیز سراسر کشور است. امروز بحث مأموریت محرومیت‌زدایی، مسکن مددجویی، احداث مدارس در نقاط مرزی از اولویت‌های ما است.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی قرب کوثر قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) سپاه افزود: امسال هم بحث آب و اشتغال در رأس اولویت‌های ما قرار دارد. تا به امروز حدود ۳۰ هزار جهیزیه به‌ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان فقط توسط قرارگاه عملیاتی ما و برادران سپاهی ما در سراسر کشور توزیع شده و این کاری به‌غیر از مشارکت با کمیته امداد، آستان قدس و مؤسسات خیریه است.

سردار حزنی ادامه داد: ۱۶ هزار جهیزیه با کمک کمیته امداد و مؤسسه خیریه حضرت رقیه(س) تهیه و توزیع کردیم و برای سال ۹۷ هم قرار است هشت هزار جهیزیه دیگر در اقصی نقاط کشور توزیع شود و حدود ۱۰ هزار جهیزیه هم بنا است در ۹ استان مرزی از طریق قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت آستان قدس و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) به دست نوعروسان برسد.

وی خاطرنشان کرد: تا به امروز بالغ بر ۶۴ هزار جهیزیه در سراسر کشور توزیع شده که در این امر آستان قدس، کمیته امداد و مؤسسات خیریه مشارکتی فعال داشتند. افتخار می‌کنیم که کالاهایی تهیه می‌کنیم که همه ایرانی است و باز هم افتخار می‌کنیم با خرید این کالاها از تولید ملی و کارگر وطنی حمایت شده است.  /  تسنیم

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است