جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
17 می 2016 ، ساعت 22:15 1,860 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14922

سرمایه گذاری یک شرکت خصوصی در طرح سالم سازی دریا در لب دریا لسکو کلایه بندر کیاشهر

در اجرای طرح گردشگری و فراهم آوردن زیر ساخت های لازم برای اسکان  و ارائه خدمات به گردشگران و مسافران ، شرکت «خزر کیا» با اجرای طرح ساخت واحدهای ویلایی ، رستوران ، هتل سه ستاره در بندر کیاشهر کار خود را در دو مرحله از فاز ۱ و ۲ در لب دریا لسکو کلایه بندر کیاشهر اقدام کرده است.

به گزار ش خبرنگار جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه که برای بررسی و تسریع در روند اجرا  در محل احداث پروژه حضور یافته بود از نزدیک با مدیران پروژه به گفتگو نشست .

یکی از مدیران پروژه با بیان اینکه مشکل اساسی ما عدم دسترسی به یک جاده مستقیم به مکان اجرای پروژه است گفت: این پروژه دارای ۱۱هزار ۷۵۰متر مربع زمین می باشد که در فاز اول زیر ساخت هایی لازم برای محدثات به ابعاد ۱هزار ۷۳۰متر مربع شروع شده است .

وی با اشاره به اینکه شرکت سرمایه گذاری کیا خزر هیچ مشکلی از نظر هزینه کرد مالی نداشته و خواستار مساعدت بنیاد مسکن در کمک به جاده احداثی می باشیم افزود : با اجرای پروژه ها در دو فاز  این شرکت این آمادگی را دارد تا سقف ۲۰ الی ۲۵میلیاردتومان سرمایه گذاری کند و حتی زمین متعلق به بنیاد را نیز برای جاده منتهی به تاسیسات این شرکت  خریداری نماید.

رحیم حیدری فرماندار آستانه اشرفیه در پایان پس از شنیدن اظهار نظر روسای راه ، مسکن و شهرسازی ، بنیاد مسکن  قول مساعد داد که مشکل جاده دسترسی به محل اجرای پروژه انشاالله حل گردد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است