پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
20 می 2020 ، ساعت 10:06 144 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :60527
در نشست ستادباز آفرینی شهری آستانه اشرفیه:

سه طرح پیشنهادی کالبدی و زیرساختی شهری شهرداری به تصویب رسید

در نشست ستادباز آفرینی شهری آستانه اشرفیه ،سه طرح پیشنهادی کالبدی و زیرساختی شهری شهرداری آستانه اشرفیه به تصویب رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ شهردارآستانه اشرفیه درنشست ستادباز آفرینی شهری که در سالن اجتماعات به ریاست فرماندار شهرستان برگزارشد به اهمیت بهره مندی از اعتبارات ملی واستانی شرکت ستاد باز آفرینی اشاره کرد و گفت:کمیته ساماندهی و زیر ساختی شهرداری سه طرح رادر بافت فرسوده شهری در دستور کارخود دارد که امیدواریم این طرح ها با مصوب شدن در بافت فرسوده شهری به مرحله اجرا درآید.
محمد دانش شکیب آرامسازی خیابان شهید نظری؛رینگ دور گلزار شهدا وپیاده رو سازی و جدول گذاری خیابان سردارجنگل را از طرح پیشنهادی شهرداری برای این نشست بیان کرد.
رئیس اداره باز آفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان شهرداری آستانه را ازموفق ترین شهرداری های استان گیلان نام برد که با پی گیری های شهردار آستانه توانسته است بیشترین منابع واعتبارات شرکت باز آفرینی را جذب و به کار گیرد.
مهندس یوسفیان با اشاره به پروژه های زیر ساختی شهرستان افزود:بر اساس مصوبه دولت شرکت های باز آفرینی ۳۰درصد منابع پروژه های را در اختیار شهرداری ها قرار می دهد و اجرای پروزه ها از سوی شهرداری ها با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی و با نظارت به مرحله اجرا در می آید.

در این نشست عزمی رئیس اداره راه و شهرسازی ؛کامبیز اسماعیلی رئیس اداره آبفا،سید رسول اشرف رئیس اداره برق در باره هزینه های پروژه و هماهنگی ها لازم باادارات کل  و ابلاغیه به ادارات و…مطالبی بیان کردند.

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری در این نشست گفت: شهرداری در معرفی طرح ها در کمیته ستاد باز آفرینی شهری ؛ با اولویت بندی پروژه هاکه بر اساس نیازهای شهروندان مطرح و ازطریق نمایندگان آنان در شورا مصوب شود و به اجرا در بیاورد.
حمیدرضایی لاکسری با اهمیت شمردن مصوبات ستاد باز آفرینی شهری افزود:پروژه ها طرح شده باید با کمترین تنش اجتماعی انجام گیردو از آن جایی که پروژه ها در مهم ترین مرکز شهر انجام می گیردزمان خاصی برای آن در نظر گرفته شود زیرا به درازا کشیدن پروژه باعث نارضایتی مردم واعتراض آن خواهد شد.

فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تقدیراز تلاش های اعضای ستادباز آفرینی شهرستان و استانی و با اشاره به سفر دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی به آستانه گفت :با دستور وزیر راه وشهرسازی موضوع نصب جدا کننده برای بزرگراه کیاشهروآستانه در دست اقدام است که در کاهش تصادفات بسیار موثر خواهد بود.

یونس محمودی افزود: شهرداری باید برای اجرای طرح های خود موظف به زمان بندی اجرای پروژه بانصب تابلواعلام به مردم باشدو به طور کلی پروژه ها دارای تقویم باشند .
وی خواستار پیگیری طرح باز سازی آخوند مزار و آقاسید جلال الدین از طریق ستاد باز آفرینی کشور شد.

وی بااشاره به باورداشت های مذهبی و ویژگی های دیار حضرت سلطان سیدجلال الدین اشرف درباره ایجاد پارک سالمندان خواستار در دستور قرار دادن  ایت پروژه در ستاد باز آفرینی استان برای اجرای شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است