یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
12 آوریل 2019 ، ساعت 18:52 847 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49118
امام جمعه آستانه اشرفیه :

سپاه ، جایی برای جولانگاهی امریکا در منطقه نگذاشته است/امریکا در رأس تروریست و ایجاد کننده تروریست  بین المللی است

امام جمعه آستانه اشرفیه در خطبه های نماز جمعه این هفته که ئدر مسجد جامع این شهر برگزارشد گفت: سپاه پاسداران ، جایی برای جولانگاهی امریکا در منطقه نگذاشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام احمد طیبی با بیان اینکه امریکا با بیان ترویست قرار دادنت سپاه  می خواهد با موجودیت سپاه مقابله کند افزود : امریکا با این کار در صدد یک عملیات روانی در کشور است  تا عامل نابسامانی کشور را سپاه به مردم معرفی کند و باعث ایجاد نفرت در جامعه شود.

وی ضمن تاکید بر انسجام وحدت ملی در بین ارکان نظام  خاطر نشان کرد : تصمیم ترامپ نبنی بر تروریست بودن نیروی سپاه باعث شده که تمام نیروهای امریکا در خاورمیانه از حاشیه امنی برخوردار نباشند .

خطیب نماز جمعه با اشاره به مخالفت های امریکا از زمان تشکیل سپاه در کشور اظهار کرد: امریکا فهمیده است که با وجود سپاه که بر آمده از انقلاب است هیچگاه نمی تواند به اهداف خود دست یابد.

امام جمعه آستانه اشرفیه تاکید کرد : کسانی که در راس تروریست بین المللی و ایجاد کننده تروریست در دنیا و منطقه هستند نمی توانند به یک نهاد نظامی شناسنامه دار که تمام افتخار ملت ایران است برچسب تروریست بزند.

حجت الاسلام طیبی در ادامه خطبه های خود ضمن تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ، تاسیس بنیاد مسکن و روز جوان به نماز گزاران در باره تدبیر امور در جامعه ، مسئله بازدارندگی در خنثی سازی توطئه دشمن ، به  بحث معنویت در خانواده در کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه طلاق  اشاره کرد و گفت: بر اساس آمار های رسمی ، نرخ طلاق در خانواده های برخوردار   بیشتر از خانوار های متوسط و کم برخوردار است .

در ادامه نماز گزاران پس از ادای نماز جمعه و عصر از مسجد جامع به طرف صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف اقدام به راه پیمایی کردند و ضمن محکومیت امریکا مبنی بر تروریست اعلام کردن سپاه پاسداران ، حمایت خود را با سردادن شعارهای انقلابی از سپاه پاسداران اعلام کردند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است