جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
1 نوامبر 2019 ، ساعت 17:39 629 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55748
فرماندار آستانه اشرفیه:

سپاه در همه عرصه‌ها خود را جزئی از مردم و دولت دانسته است

فرماندار آستانه اشرفیه به مناسبت هفته پدافند غیر عامل و آئین تودیع و معارفه فرمانده جدید ناحیه بسیج مقاومت این شهرستان که در مسجد جامع برگزارشد  گفت: سپاه در همه عرصه‌ها خود را جزئی از مردم و دولت دانسته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری گلرودباری ضمن تعریف از پدافند عامل و غیرعامل ، با اشاره به نقش پدافند غیرعامل در پیشرفت جامعه اظهار کرد: در پدافند غیرعامل باید از نیروهای دانشگاهی، علمی و افراد با ظرفیت بالا استفاده کنیم زیرا کشور در معرض خطرات طبیعی بسیار زیادی قرار دارد و باید با انجام اقدامات مختلف این خطرات را کاهش داد.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با تأکید بر نقش افزایش مهارت و دانش در کاهش خسارات ناشی از بلایای طبیعی در کشور گفت: امسال ۲۵ استان کشور دچار سیل شده و به مردم صدمات بسیار زیادی وارد شد که در این مواقع نقش نیروهای امدادی و پدافند غیرعامل بسیار مهم است.

وی سپاه را بازوی محکم انقلاب دانست و بیان کرد: سپاه در همه عرصه‌ها خود را جزئی از مردم و دولت دانسته و در انتخابات نقش بسیار مهمی را در حضور حداکثری مردم و در شرایط سخت اقتصادی به کشور بسیار کمک کرده است که این امر نشان‌دهنده نقش بسیار مهم سپاه در جامعه است.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه با قدردانی از زحمات فرماندهی سابق سپاه ناحیه آستانه گفت: فرماندهی سپاه ناحیه این شهرستان در طول این مدت در همه مشکلات در کنار مسؤولان شهرستان بوده و در بحث محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی در آستانه‌اشرفیه انجام شد

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است