یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۷ دی ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۴۹ 1,497 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :46517
با تلاش های پلیس راه استان گیلان ؛

سی امین کارگاه آموزشی موتورسواران گیلان در آستانه اشرفیه برگزارشد

با تلاش های رئیس پلیس راه استان گیلان  ، سی امین کارگاه آموزشی موتور سواران گیلان  در روستای تمچال آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، سرهنگ حسین محمد پور در این کارگاه آموزشی  گفت: برگزاری کارگاه های آموزشی  که با هدف اشاعه فرهنگ موتورسواری و استفاده از کلاه ایمنی توسط راکبین موتور سوار در استان گیلان به مرحله اجرا در می آید به منظور حفظ جان موتور سواران و کاهش تصادفات منجر به فوت است.

وی  با بیان اینکه مردم گیلان بسیار با فرهنگ و دارای تعامل بالایی برای کاهش تصادفات دارند ، افزود : با تلاش های انجام شده به این نتجه رسیدیم که بهنرین راه برای استفاده از کلاه ایمنی ؛ برگزاری کارگاه آموزشی و تبیین بهره گیری از کلاه برای کاهش صدمات جانی و حتی مرگ ناشی از تصادف است.

وی بسامد میزان مرگ های ناشی از تصادف در گیلان را  موتور سواران و عابرین پیاده نام برد و خاطر نشان کرد : با برگزاری این کارگاه های آموزشی در سراسر شهرهای استان گیلان ، و براساس آمار پزشک قانونی خوشبختانه در آذر ماه ماهیچ گونه تصادف موتور سوار منجر به فوت نداشتیم

سرهنگ محمد پور  بعد از ارائه آمار تصادفات در ایران و جهان به طرح موضوعات آموزشی و عبور عابرین پیاده در خیابانها و بزرگراه ها پرداخت و خواستار توجه  مردم در عبور از عرض خیابان ها و رعایت نکات ایمنی شد.

این کارگاه آموزشی  که همراه با تصاویر واقعی و انیمیشن همراه بود رحیم حیدری  فرماندار آستانه اشرفیه نیز از تلاش های پلیس راه استان  که سومین  کارگاه آموزشی موتور سواران را در این شهرستان برگزار کرده است تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در این کارگاه  آموزشی به قید قرعه ۵۰ دستگاه کلاه ایمنی در اختیار موتور سواران فاقد کلاه ایمنی شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است