جمعه, ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
8 مارس 2016 ، ساعت 20:09 1,724 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11855
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

شبکه های اجتماعی باید به درستی استفاده شوند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی یک نیاز است افزود: لازم است، از این پدیده به درستی استفاده شود.

به گزارش جلال شرق  به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، محمود واعظی در نشست تخصصی شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهاى فراگیر پیام رسان (OTT ) ، ارائه سرویس مناسب توسط شبکه های اجتماعی داخلی را مهمترین عامل اعتمادسازی برای کاربران دانست و افزود : ما از شبکه اجتماعی بومی و قرارگرفتن سرورها آنها در داخل کشور،حمایت می کنیم .

وی توجه به اقتصاد شبکه های اجتماعی داخلی را ضروری خواند وگفت:‌ لازم است حمایت دولت از هر طرح ملی با مشخص شدن زمان انجام کار، همراه باشد.
واعظی گفت :‌مطمئنا اطلاعات در کشور سرمایه محسوب می شود و باید در داخل کشور ازآن استفاده شود.
وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه اگر تبادل اطلاعات مردم درداخل کشور صورت گیرد، به نفع مردم، دولت و امنیت کشوراست؛ افزود: ‌پیگیری مسایل شبکه های اجتماعی داخلی در موضوعات حقوقی ، قضایی و رفع تبعیض در پایداری وبقاء آنها موثراست.
وی ادامه داد: اعتقاد من آن است که باید با شبکه های اجتماعی داخلی، با تساهل بیشتر برخورد کرد و نسبت به شبکه های اجتماعی خارجی، نگاه سختگیرانه تری داشت.
واعظی اظهارکرد : موقعی می توانیم در مقابل شبکه های اجتماعی خارجی قرار گیریم که شبکه های داخلی جایگزین را، با ارائه خدمات با کیفیت ارائه دهیم.
وزیر ارتباطات بابیان اینکه تعداد کاربران شبکه های اجتماعی در دنیا سرمایه محسوب می شوند تاکید کرد : ‌بهترین راه تشویق و اعتمادسازی مردم برای استفاده از شبکه های اجتماعی داخلی، ارائه سرویس خوب است.
وی با اشاره به اینکه دراین نشست تعاملی ، صورت مسئله ها مطرح شده است افزود:‌ این جلسه شروع مناسبی برای همفکری و تبادل دیدگاههای گردانندگان شبکه های اجتماعی داخلی و علاقه مندان بودو لازم است این جلسات، ادامه یابد.
واعظی در پایان تصریح کرد: ‌اطمینان بخشی در زمینه مالی ، فنی ، پهنای باند ، حقوقی و…برای حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی ضروری است و دراین زمینه ها حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی دردستورکار قراردارد.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است