یکشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۰:۴۷ 1,558 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40953

شب قدر ؛ شب دلدادگی به بارش غفران الهی+ تصاویر

شب قدر ، شب دست کشیدن ملکوتیان بر فرشیان  ، شب عاشق شدن و دل سپردن به معبود و شب  از خود  بیرون رفتن و خلوت گزیدن  ،  شب در ساحل اعمال قدم زدن و به دریای خروشان محبت و مهربانی لایزال الهی پیوستن ، شب قدر ، شب بارش غفران الهی و چه شبی بهتر از قدر که خود معشوق با کلامش آن  را بهتر از هزاران شب نامید.

به گزارش جلال شرق ،  در اولین شب  از لیالی قدر ، بیش از ۶۵ هزار مسجد و حسینیه در سراسر کشور میزبان مؤمنان خداجوی بود که تا بار دیگر به خلوتکده دل بنشیند و با نظاره بر اعمال  خود با ندای العفو ، العفو  بخشش الهی از درگاه ربوبیت بی‌کرانش طلب کنند.

شهردارالمومنین گیلان و شهر سلطان خوبی‌ها حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )  دیشب مملو از مؤمنانی بود که تا پاسی از شب دست توبه و انابه به درگاه الهی بلند کردند و با خواندن دعا و قرآن    شب را به سحری رساندند.

دیشب صحن مقدس بارگاه حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع )  مملو از  زائران و عاشقانی بود که با تضرع و لابه  و با قرآن به سر کردن  از مهربان‌ترین مهربان   درخواست کردند از قصوری که در زندگی داشتند با  بارش بی‌کران رحمتش همه را سیراب و قلم عفو بر گناهان آنان کشیده شود؛

تصاویر زیر گوشه‌ای از آئین شب قدر مردم مذهبی شهرستان آستانه‌اشرفیه  در گلزاری شهدا و حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )   را نشان می‌دهد.

عکس : محمد اکبری پور

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

رفتن به نوارابزار