دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۰:۴۷ 1,683 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40953

شب قدر ؛ شب دلدادگی به بارش غفران الهی+ تصاویر

شب قدر ، شب دست کشیدن ملکوتیان بر فرشیان  ، شب عاشق شدن و دل سپردن به معبود و شب  از خود  بیرون رفتن و خلوت گزیدن  ،  شب در ساحل اعمال قدم زدن و به دریای خروشان محبت و مهربانی لایزال الهی پیوستن ، شب قدر ، شب بارش غفران الهی و چه شبی بهتر از قدر که خود معشوق با کلامش آن  را بهتر از هزاران شب نامید.

به گزارش جلال شرق ،  در اولین شب  از لیالی قدر ، بیش از ۶۵ هزار مسجد و حسینیه در سراسر کشور میزبان مؤمنان خداجوی بود که تا بار دیگر به خلوتکده دل بنشیند و با نظاره بر اعمال  خود با ندای العفو ، العفو  بخشش الهی از درگاه ربوبیت بی‌کرانش طلب کنند.

شهردارالمومنین گیلان و شهر سلطان خوبی‌ها حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )  دیشب مملو از مؤمنانی بود که تا پاسی از شب دست توبه و انابه به درگاه الهی بلند کردند و با خواندن دعا و قرآن    شب را به سحری رساندند.

دیشب صحن مقدس بارگاه حضرت سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع )  مملو از  زائران و عاشقانی بود که با تضرع و لابه  و با قرآن به سر کردن  از مهربان‌ترین مهربان   درخواست کردند از قصوری که در زندگی داشتند با  بارش بی‌کران رحمتش همه را سیراب و قلم عفو بر گناهان آنان کشیده شود؛

تصاویر زیر گوشه‌ای از آئین شب قدر مردم مذهبی شهرستان آستانه‌اشرفیه  در گلزاری شهدا و حرم مطهر سلطان سید جلال‌الدین اشرف ( ع )   را نشان می‌دهد.

عکس : محمد اکبری پور

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است