یکشنبه, ۴ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
3 اکتبر 2020 ، ساعت 18:52 333 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63304
فرماندار آستانه اشرفیه :

شرایط لازم برای استفاده بانوان از پیست ورزشگاه کروبی فراهم می شود

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست اعضای توسعه ورزش همگانی  شهرستان  از اداره ورزش و جوانان  خواست که تدابیر لازم  برای استفاده از پیست ورزشگاه کروبی برای بهره مندی بانوان  برای ورزش  فر اهم شود  .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حمید رضایی لاکساری با اشاره به اهمیت ورزش از دیگاه کارشناسان سلامت با تقدیر از شهرداران و دهیاران که در راه ورزش همگانی و سلامت مردم در شهر و روستا گام برداشتند به سرانه های ورزش از سوی دولت پرداخت و گفت : باید در مقوله ورزش در شهرستان  توجه بیشتری شود وما هنوز با سیاست های دولت در توسعه ورزش فاصله  های زیادی داریم .

وی به موضوع جانمایی ورزش همگانی برای شهروندان و استفاده از فضاهایی موجود شهرستان پرداخت  و  از شهرداری خواست  که فضاهای موجود را برای علاقه مندان به ورزش همگانی  بهینه سازی کند.

رضایی با بیان اینکه هر دستگاهی متولی اقداماتی است  که در حوزه  اجرایی برای آن تعیین شده است  از دیگر دستگاه های  دیگر خواست  که  برای ترویج ورزش همگانی  با اداره ورزش و جوانان همکاری لازم را داشته باشند .

شهردار آستانه اشرفیه  نیز توسعه ورزش همگانی را همگانی کردن ورزش نام برد   و با بیان اینکه از وضعیت پارک ساحلی راضی نیستم گفت: برای پارک ساحلی  آستانه که با  کاربری های متفاوت است  نمی توان برای  بعضی ها که  درخواست ها سلیقه ای دارند بخشی از پارک را برای ورزش در اختیار آنان قرار داد.

محمد دانش شکیب به  اقدامات شهرداری  برای تهیه یک  طرح جامع برای پارک ساحلی اشاره کرد  و اذعان کرد :  شهرداری  این آمادگی را را دارد  که طرح های کارشناسی را بررسی  و برای  توسعه ورزش همگانی  گام بردارد.

در ادامه این نشست  فرمانده سپاه پاسداران  درباره  ساماندهی ورزش همگانی روستایی ، استفاده از ظرفیت های سالن سپاه برای گسترش فرهنگ ورزش همگانی ، ساماندهی دوچرخه سواری ورزش بانوان مطالبی بیان کرد.

محمد رمضانی رییس هیأت ورزش همگانی چالش های ورزش همگانی شهرستان  و همکاری بیشتر شهرداری و شورا،  گزارشی را ارایه داد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است