چهارشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
12 دسامبر 2019 ، ساعت 21:24 382 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56877
رئیس دادگستری آستانه اشرفیه اعلام کرد :

به جرایم انتخاباتی در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد

در نشست اعضای ستاد پیشگیری از جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان آستانه اشرفیه که در سالن اجتماعات دادگستری آستانه اشرفیه برگزارشد بر استفاده از تمام ظرفیت ها برای برپائی پرشور انتخابات تاکید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، در این نشست رئیس دادگستری آستانه اشرفیه با اشاره به رصد هیئت های نظارتی و بازرسی بر تخلفات انتخاباتی و تسریع در رسیدگی به پرونده های انتخاباتی  اظهار امیدواری کرد که با استفاده از تمام ظرفیت ها جهت برپایی انتخاباتی پرشور با کمترین میزان تخلف و جرم در این شهرستان برگزارشود.

عباس پارسا منش با اشاره به بخشنامه ریاست قوه قضائیه در خصوص پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی خاطر نشان کرد: شعب رسیدگی به تخلفات انتخاباتی  در دادگستری های آستانه و کیاشهر برای رسیدگی هرچه سریعتر به تخلفات احتمالی و حصول نتیجه قبل از انتخابات تشکیل شده است.

وی در پایان تصریح کرد : دادگستری های آستانه و کیاشهر جهت بهتر برگزار شدن انتخاباتی سالم و به دور  از تخلف ، همکاری و مساعدت لازم را با فرمانداری و نهادهای مربوطه انجام و به پرونده های مربوط به جرایم انتخاباتی را در اسرع وقت رسیدگی خواهد کرد.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است