چهارشنبه, ۱ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
10 فوریه 2020 ، ساعت 18:03 440 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58459
سرپرست شهرداری بندر کیاشهر ؛

شهرداری بندر کیاشهر آماده مقابله با بحران احتمالی برف است

سرپرست شهردار بندر کیاشهر   از آمادگی ۱۰ دستگاه ماشین آلات سنگین این بخش برای بازگشایی خیابان و معابر بندر کیاشهر برای مقابله با بحران برف خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق، غلامحسن غلامعلی خواه  در گفتگو با جلال شرق گفت:  تعداد ۱۰ دستگاه خودرو و ماشین آلات سبک و سنگین شامل لودر ، بیل بکهو ، نیسان، گریدر  و ماشین های آتش نشانی شهرداری و بخش خصوصی از شب گذشته در نقاط مختلف شهر کیاشهر مستقر شده اند .

وی به بازسازی ناوگان موتوری شهرداری این بخش اشاره کرد  و افزود :  امسال برای آماده بودن یک دستگاه خاور و دیگر ماشین آلات سنگین و سبک تاکنون بالغ بر یک میلیارد ریال  هزینه شده است. 

.غلامعلی خواه  با اشاره به آمادگی شهرداری کیاشهر  برای مقابله با هرگونه بحران احتمالی بارش برف  در این بخش اظهارکرد: با شروع  بارش برف در این منطقه بیش پنجاه نفر از عوامل خدماتی ، فضای سبز و پشتیبانی شهرداری بندر کیاشهر  در حالت آماده باش کامل قرار گرفته اند

به گفته  سرپرست شهرداری کیاشهر   یک دستگاه ماشین سنگین در مسیر کیاشهر و دستک و یک گریدر در مسیر کیاشهر به آستانه پیوسته در حال تردد است  تا مسیر اصلی باز باشد.

غلامعلی خواه  خاطر نشان کرد: خادمین مردم در شهرداری کیاشهر  برای هرچه باشکوه تر برگزارکردن راه پیمایی ۲۲  بهمن در این بخش تمام توان خود را برای تسهیل در رفت و آمد شهروندان به کار خواهند بست .

سرپرست شهرداری کیاشهر نو سازی ناوگان موتوری شهرداری این بخش را  به جهت فرسودگی ماشین آلات و تجهیزات ضروری دانست و افزود : اکثر ماشین آلات شهرداری کیاشهر بیش ازعمر مفید خود کار کرده اند دارند و فرسودگی این ماشین آلات ، هزینه نگهداری آنها را افزایش داده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است