یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
18 مارس 2021 ، ساعت 18:47 418 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :65111
رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه :

شخصا با استعفای مهندس دانش شکیب مخالفم

رئیس شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه پس از استعفای مهندس دانش شکیب شهردار آستانه اشرفیه  از مخالفت خود با استعفای ایشان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق؛ رئیس شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه  پس از  ثبت درخواست  استعفای خود در دبیرخانه  و ارسال نامه به دفتر شورا، طی گفت‌وگو با جلال شرق   با تائید درخواست  استعفای  شهردار آستانه‌اشرفیه  اظهار کرد: صبح امروز مهندس محمد دانش شکیب  طی درخواستی استعفای خود را تقدیم شورای اسلامی شهر کرده  که هنوز اعضای شورا نسبت به این استعفا هیچ‌گونه تصمیمی نگرفته‌اند.

مجید همتی بابیان این‌که خود،  با استعفای مهندس شکیب در این  مقطع زمانی و با توجه به دوران پایانی شورای پنجم  مخالف هستم افزود: اعضای شورا  در روز دوم فروردین طی نشستی موضوع استعفای شهردار را موردبررسی قرار می‌دهند و تصمیم لازم  به اطلاع شهروندان این شهر خواهد رسید.

نرجس محمد دوست از دیگر اعضای شورا  به جلال شرق گفت:  اگر برای  شهرداری آستانه‌اشرفیه یک سرپرست خوب انتخاب شود و همه اعضا به این  نتیجه برسیم که این سرپرست بتواند آرامش شهر را حفظ کند  مسلماً با رفتن و استعفای دانش شکیب  موافقت خواهیم کرد زیرا  دوست نداریم که مانع رشد   دانش شکیب در کلان‌شهر رشت  بشویم.

علیرضا تربیعی با بیان اینکه من نیز مخالف استعفای شهردار هستم اظهارکرد:
با توجه به اینکه ۶ ماه اول سال بهترین فصل برای کارهای عمرانی است نداشتن شهردار یقینا مشکل ساز خواهد بود.
وی اظهار امیدواری کرد  که انشالله  در نشست دو سه روز آینده ، تصمیم خوبی گرفته شود

به گزارش جلال شرق، از یک ماه پیش زمزمه استعفای دانش شکیب  که بر سر زبان‌ها افتاده  است  در محافل سیاسی شنیده‌شده است که ایشان با پیشنهاد  سید محمد احمدی   شهردار رشت  برای پذیرش پست معاونت عمرانی خواهد رفت.

مهندس دانش شکیب در ۰۷/۰۷/۱۳۹۷ بعد از دکتر عبدالرضا سلیمانی  با ۵ رأی موافق   در سمت شهردار آستانه‌اشرفیه منصوب  و تا تاریخ ۲۹ اسفند ۹۹ بعد از دو سال نیم  از سمت خود استعفا داده است.

هیئت تحریریه پایگاه خبری جلال شرق، ضمن خسته نباشید به  آقای مهندس دانش شکیب  در زمان تصدی شهردار آستانه‌اشرفیه ، برای ایشان در سمت جدید،  آرزوی توفیق  و موفقیت از خدای بزرگ مسئلت می‌کند.

 

انتهای پیام

 

 

 

 

 

انتهای پیام

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است