چهارشنبه, ۸ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 دسامبر 2019 ، ساعت 12:07 520 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56735
طی حکمی از سوی رئیس هیات بازرسی انتخابات استان گیلان ؛

شهردار آستانه اشرفیه ؛ رئیس هیأت بازرسی انتخابات این شهرستان شد

طی حکمی  از سوی علی اوسط اکبری مقدم رئیس هیات بازرسی انتخابات استان گیلان ؛ مهندس محمد دانش شکیب شهردار آستانه اشرفیه به عنوان عضو و رئیس هیأت بازرسی انتخابات آستانه اشرفیه در دوره یازدهم انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزیده شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، شهردار آستانه اشرفیه در گفتگوی کوتاه با جلال شرق با بیان اینکه بر اساس ستاد انتخابات وزارت کشور تا کنون در حوزه انتخابیه این شهرستان ۲۸ نفر داوطلب ثبت نام کرده اند گفت: بر اساس نص صریح قانون انتخابات یکی از وظایف هیئت بازرسی ؛ نظارت بر برگزاری سالم انتخابات و ارائه گزارش و مستندات تخلفات انتخابات از سوی نامزدها انتخابات است .

محمد دانش شکیب با بیان اینکه آقایان صادق پردل رئیس اداره تامین اجتماعی  به عنوان عضو و دبیر بازرسی شهرستان و سید یاسر فخر موسوی رئیس دانشکده امام جعفر صادق به عنوان عضو اصلی هیات بازرسی آستانه اشرفیه  انتخاب شدند از شهروندان این شهرستان خواست در صورت هر گونه مشاهده تخلفات انتخاباتی با شماره تلفن  ۴۲۱۲۳۷۷۲ تماس برقرار کنند.

وی در پایان افزود : کار بازرسی و نظارت بر صحت انخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را در شهرستان آستانه اشرفیه بالغ بر ۱۶۰نفر  به عنوان سربازرس و بازرس در این شهرستان  انجام خواهند داد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است