یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 فوریه 2021 ، ساعت 17:09 538 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64702
فرماندار لنگرود:

شهرستان لنگرود برای اولین باردر روز گذشته هیچ بیمار کرونایی را پذیرش نداشت

فرماندار لنگرود پس از نشست ستاد کرونای این شهرستان که عصر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: برای اولین بار در شهرستان لنگرود روز گذشته هیچ بیمار کرونایی را پذیرش نداشتیم

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، رحیم حیدری در گفتگو با جلال شرق ضمن تقدیر از اطلاع‌رسانی رسانه‌ها که حاصل تلاش مسئولین را به مردم و مشکلات مردم را به مسئولین می‌رسانند اظهار کرد: با توجه به وضعیت شبه قرمز بودن شهرستان لنگرود و به‌تبع آن نارنجی و اکنون‌که در حالت زرد هستیم برای اولین بار ما دیروز هیچ بیمارکرونایی برای بستری در بیمارستان نداشتیم.

نماینده عالی دولت با حائز اهمیت دانستن این نکته که مردم پیام‌ها را به‌خوبی دریافت کردند افزود: متولیان دستگاه‌های اجرایی و نظامی اعم از شبکه بهداشت، سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، اتاق اصناف و رسانه‌ها نقش ویژه‌ای برای رسیدن به وضعیت زرد داشتند و مردم هم پروتکل‌ها را رعایت کردند.

وی ضمن هشدار به شهروندان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با تأکید بر این نکته کرد که اگر اندکی توجه نکنیم و سهل‌انگاری کنیم مردم ما آسیب‌پذیر خواهند بود ادامه داد: در جلسات مختلف ستاد کرونای شهرستان ضمن تقدیر از تلاش‌های مسئولین این نکته را پیوسته متذکرمی شویم که برای قطع چرخه و انتقال این بیماری، همه مردم و صنوف باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

فرماندارلنگرود اظهار امیدواری کرد با توجه به بازرسی‌ها و پیگیری‌های ستاد کرونا ی شهرستان و جلوگیری از آسیب‌پذیری مردم همه باید نکات بهداشتی را رعایت کنیم تا از وضعیت زرد به وضعیت آبی و بعد به سفید برسیم و مردم ما هم از حیث اجتماعی و اقتصادی در رفاه باشند.

انتهای پیام /.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. شهروند لنگرودی :

    با سلام و سپاس از اطلاع رسانی های شما
    اما به نظر میرسه مغازه داران بویژه در منطقه باغ ملی به هیچ وجه پروتکل ها رو رعایت نمیکنند و ماسک نمیزنند. کاش به این موضوع با جدیت بیشتری رسیدگی بشه تا ان شاالله هر چه زودتر شاهد کنترل بیماری در شهر باشیم.