چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱ شهریور ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۱:۲۳ 1,925 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :31515
امام جمعه آستانه‌اشرفیه:

شورای شهر، بخشی از ویترین شهر است

امام جمعه آستانه‌اشرفیه در مراسم تحلیف شورای شهر آستانه‌اشرفیه گفت: شورای شهر، بخشی از ویترین شهر است

به گزارش جلال شرق، حجت الاسلام دکتر محمد ساجدی با بیان اینکه شورای شهر به نوعی وضعیت اجتماعی، فرهنگی و مدیریتی ما را بازتاب می دهد اظهار کرد: رفتار جمعی اعضای شورای شهر و حتی اظهارات آنان به مراتب بیش از یک جز می تواند در جامعه بازتاب داشته باشد و به خاطر اهمیت و حساسیت شورای شهر و شهردار امکان دارد گاهی بازتاب آن کشوری هم باشد.

این استاد حوزه علمیه افزود: اقدامات اعضای شورای شهر می تواند برای دیگر شوراهای اسلامی شهرستان و بخش بندر کیاشهر نوعی راهنما باشد و اگر حرکت در شورا سنجیده باشد آنها را به تعادل می برد و سبب تقویت آنها می شود و اگر مواجه با تنش و ناهماهنگی باشیم اثر سوء هم خواهد گذاشت.

وی ضمن توصیه به اعضای شورای شهر که افکار عمومی را جدی بگیرند و به انتظارات مردم توجه جدی کنند ادامه داد: البته عوام زدگی و تبعیت از توقعات نابجا مد نظر ما نیست ولی به عنوان بخشی از واقعیات جامعه حداقل این است قبل از هر اقدامی به اقنای افکار عمومی بپردازند.

ساجدی خاطر نشان کرد: اطلاع‌رسانی و ارتباط مستقیم با مردم منجر به همراهی و حمایت آنان از شورا خواهد شد و به نظر من شورای چهارم با همه تنوعی که داشته است به لحاظ وزانت و تعادل در اخلاق و متانت مورد تحسین بوده است.

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز در این مراسم گفت: نظام جمهوری اسلامی در صدد بوده است که از طریق شورای اسلامی شهر و روستا امور محوله مردم را به نمایندگان آنان بسپارد و امروز شاهد آغاز خدمت رسانی شورای پنجم برای مردم هستیم.

وی افراد جدید شورای پنجم را انسان های عالم و فعال در عرصه سیاست و خدمت گذاری نامید و ضمن تبریک به آنان اظهار کرد: شورای چهارم را به عنوان یک حلقه مشاوره، یار و همیار خود بدانید و آز آنان در پیشبرد اهداف شهر بهره بگیرید.

گفتنی است پس از مراسم تحلیف، انتخابات هیئت رئیسه برگزارشد و آقایان رضا تیغ نورد به عنوان رئیس و سخنگو، نرگس محمد دوست نایب رئیس، علی رضا تربیعی خزانه دار، حسین دوست جلالی و ابراهیم نجفی هم به عنوان منشی اول و دوم انتخاب شدند

از حاشیه این مراسم می‌توان به موضوع سرپرستی یا انتخاب شهردار اشاره کرد که آقایان حسین دوست جلالی و ابراهیم نجفی به ابقا و سرپرستی عبدالرضا سلیمانی به‌عنوان شهردار رای دادند و تیغ نورد، تربیعی و محمد دوست به سرپرستی سلیمانی و شهرداری ابراهیم خوشحال رای دادند که در انتها صورت‌جلسه توسط دو نفر اول امضا نشد و باعث مشاجرات لفظی تندی بین آنان و تربیعی و تیغ نورد گردید که برخی از اسناد و موضوعات طرح‌شده در کانال خبری جلال شرق انتشاریافته است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است