یکشنبه, ۵ بهمن ۱۳۹۹
آخرین اخبار
24 نوامبر 2020 ، ساعت 16:22 661 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63760
فرماندار آستانه اشرفیه اعلام کرد 

صدور برگ تردد خودروها از طریق سامانه استانداری انجام می شود

فرماندار آستانه اشرفیه اعلام کرد  صدور برگ تردد به صورت الکترونیکی و  از طریق سامانه استانداری گیلان  انجام می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،حمید رضایی در باره اعمال مدیریت هوشمند  طی ۴ روز گذشته در شهرستان آستانه اشرفیه به خبرنگارماگفت: بر اساس پالایش های به عمل آمده ،  مشاغل گروه چهارم بخوبی مراکز خود را تعطیل کردند و نهایت همکاری را با ستاد مقابله با کرونای شهرستان داشتند.

وی با بیان اینکه کنترل این بیماری وابسته به همکاری مردم است اظهارکرد : در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فیزیکی و پروتکل های بهداشتی نهایت مراقبت های لازم را داتشه باشند  تا ما بتوانیم بر این بیماری فایق آییم.

فرماندار آستانه اشرفیه در خصوص صدور برگ تردد خود رو ها افزود : صدور برگ تردد برای سه گروه صادر می شود ، گروه اول کسانی که در بخش خصوصی و یا دولتی در آستانه اشرفیه مشغول به کار هستند  ولی در آستانه ساکن نیستند ، گروه دوم کسانی که ساکن آستانه اشرفیه هستند وپلاک آنها بومی است ولی در جای دیگر اشتغال دارند و گروه سوم کسانی که پلاک آستانه را دارند و یا نوبت دکتر یا قضایی دارندوبنا به ضرورت باید از شهر خارج شوند  تا در شهرها  حضور پیداکنند.

وی با اذعان به اینکه صدور برگ تردد به صورت دستی انجام می گرفت گفت: از امروز صدور برگ تردد  در سامانه ای که استانداری مشخص کرده است مراجعه و درخواست خود را ثبت و مدارک را بارگذاری و از طریق پیامک به آنها اعلام می شود که به فرمانداری ها مراجعه و برگ تردد خود را دریافت  دارند

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است