یکشنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
4 جولای 2020 ، ساعت 21:33 245 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :61748
رئیس دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه  اعلام کرد :

صدور مجوزبرای  ساخت و ساز  در حریم سواحل دریا تا زمان تهیه  نقشه حد نگاری ، متوقف می شود

رئیس دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه اعلام کرد : صدور مجوزبرای  ساخت و ساز  در حریم سواحل دریا تا زمان تهیه  نقشه حد نگاری ، متوقف می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، عباس پارسا منش  که درجلسه حفاظت و صیانت از اراضی ملی ، جنگل ها و مراتع  شهرستان آستانه اشرفیه  که در سالن اجتماعات دادگستری این شهرستان  سخن می گفت با بیان اینکه خودروهایی که اقدام به حمل غیر مجاز درختان جنگلی می کنند  تا پایان دادارسی توقیف می باشند اظهارکرد : برای پیشگیری از وقوع جرم ،افرادی که اشتهار به قطع اشجار و خرید و فروش درختان جنگلی دارندپس ازشناسایی ، نسبت به فراخوانی آنها از طریق اداره آگاهی اقدام و تعهدات لازم به نحو مقتضی از آنان اخذ می شود.

رئیس شورای پیشگیری از وقوع جرم  افزود :  در این نشست مقررشد که کارخانه های چوب بری مجهز به سیستم دوربین مدار بسته باشند  و ساعت کاری این کارخانه ها  بین ساعت ۸ صبح الی ۸ غروب تعیین شده است که  در صورت رعایت عدم رعایت مصوبه این ستاد ،  به مدت یک ماه پلمپ خو اهندشد.

وی خاطر نشان کرد : سازمان امور آب منطقه ای گیلان موظف است  نسبت به معرفی نماینده حقوقی تمام وقت  خود برای  پیگیری امور اداره آب شهرستان و جلوگیری  از تصرفات غیر قانونی اقدامات لازم را انجام دهد.

رئیس دادگستری  آستانه اشرفیه به دستگاه های متولی صدور مجوز  ساخت و ساز  در حریم سواحل دریا  تاکید کرد  تا زمان تهیه  نقشه حد نگاری توسط سازمان جنگل ها و مراتع کشور از صدور هرگونه مجوز خود داری کنند.

پارسا منش با توجه به منطقه جغرافیائی کشل آزاد محله و پوشش درختان جنگلی و سو استفاده قتاچاقچیان درخت  گفت:  به منظور جلوگیری از قطع درختان  در این منطقه  ، اداره منابع طبیعی با همکاری بخشداری  مرکزی  و با اتخاذ تدابیر لازم کارشناسی  به نحوی که نسبت به تردد کشاورزان آن منطقه خلل و خدشه ای وارد نشود  نسبت به حفر کانال  به جهت عدم سهولت دسترسی قاچاقچیان به مناطق جنگلی باید اقدام کنند.

وی در پایان افزود : در این نشست مقررشد که  با محوریت اداره صمت  کارگروهی  شامل  اداره آب ، جهادکشاورزی ، محیط زیست ، فرماندهی انتظامی وپلیس راهوارتشکیل و پیشنهادهای خود را در زمینه جلوگیری از تردد موتور سیکلت های فاقد  پلاک و تراکتور های یدک کش که در زمینه برداشت غیر مجاز شن  و ماسه فعالیت دارند  در نشست آتی تهیه و  ارائه کنند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است