جمعه, ۱۱ مهر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
15 مارس 2020 ، ساعت 12:17 361 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :59120
رئیس سازمان صمت گیلان:

صنوف متمرد از محدویت کاری در گیلان پلمب می شوند/پلمب بیش از ۱۹۷ واحد صنفی در گیلان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از پلمب ۱۹۷ واحد صنفی متمرد از محدودیت کاری در استان گیلان خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ فرهاد دلق پوش از برخورد با واحدهای صنفی بی اعتنا به محدودیت ساعات کاری خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۱۹۷ واحد صنفی در رشت و سایر شهرستانهای گیلان به دلیل تمرد از ضوابط وضع شده در کمیته پیشگیری از ویروس کرونا با همکاری و هماهنگی اداره اماکن و اتاق اصناف پلمب شده اند.
وی با اشاره به هشدارهای قبلی به اصناف و بازاریان با همکاری اتاق های اصناف و اتحادیه مربوطه، تاکید کرد: حاضر به تعطیلی حتی یک واحد صنفی و تجاری نیستیم ولی علیرغم میل باطنی، در شرایط حساسی که با سلامتی و حیات مردم وابستگی دارد، همگی موظف به مراعات هستیم.
فرهاد دلق پوش ادامه داد: آرایشگاه های مردانه و زنانه یکی از مراکز بسیار حساس در امر انتقال ویروس کرونا بوده به نحوی که اگر متصدیان این واحدها نسبت به انجام امورات بهداشتی محوله اقدام ننمایند، موجبات شیوع بیشتر ویروس کرونا را در بر خواهد داشت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خاطر نشان کرد: ضمن بازرسی و گشت مشترک مدنظر است با همکاری اتاق اصناف و هیات مدیره اتحادیه های ذیربط با اطلاع رسانی مجدد و هشدارهای لازم به اعضای تحت پوشش توسط پیامک، حتما نسبت به رعایت ضوابط و ساعت فعالیت اعلامی از سوی اتاق اصناف اقدام نموده و با متمردین طبق قانون برخورد می گردد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است