دوشنبه, ۱۰ آذر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
1 جولای 2016 ، ساعت 14:29 1,605 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17063
فرماندار آستانه اشرفیه در جمع راه پیمایان روز جهانی قدس:

صهیونیسم نقطه مقابل کمال انسانی و جامعه بشری است

فرماندار آستانه اشرفیه در جمع راه پیمایان روز جهانی قدس در مسجد جامع این شهرستان گفت:صهیونیسم نقطه مقابل کمال انسانها و جامعه بشری است.

به گزارش جلال شرق،رحیم حیدری با بیان اینکه حضور متراکم و با انگیزه ملت ایران هرسال خون جدیدی در رگ های امت اسلامی برای حمایت از فلسطین جاری ساخته است اظهار کرد:حضور میدانی و استقامت و پایمردی و شجاعت وصف ناپذیر در اعلام حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین تفکر انقلاب اسلامی را در بطن جهاد اسلامی نهادینه کرده است.

وی با اشاره به این که صهیونیسم در نقطه مقابل کمال انسانها و جامعه بشری و عامل اصلی انحطاط ملت ها و انسانهاست تاکید کرد:یک اقلیت فاسد ، مفسد و ضد ارزش های الهی سازمان یافته در نقطه مقابل همه ارزشهای الهی ایستاده اند که فقط به قدرت،ثروت و تسلط بر دیگران می اندیشند.

حیدری تصریح کرد:صهیونیستها از زمانی که بر دولت امریکا مسلط شدند همه امور عالم را در اختیار خودشان گرفتند و امروز تمام مراکز اصلی قدرت دنیا در دست آنهاست.

فرماندار آستانه اشرفیه افزود:امروز حفظ کیان رژیم صهیونیستی تعهد مشترک اکثر دولت های استعماری و استکباری غرب است و روز قدس روز اتحاد همه انسانها و جامعه بشری برای پاک کردن لکه ننگ صهیونیست ها از دامان جامعه بشری است.

وی با بیان اینکه در روز قدس امسال شاهد تلاقی ظلم مضاعف در غزه و فتنه داعش در عراق و سوریه هستیم خاطر نشان کرد:ملت های مسلمان نسبت به این موضوع هوشیارند که فتنه داعش،القاعده و تکفیری برای انحراف افکار عمومی از مسئله فلسطین و جنایت های رژیم اشغالگر قدس است.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه اشرفیه  به عوامل تاثیر گذار بر روز قدس امسال اشاره کرد و درباره عوامل داخلی فلسطین،بعد منطقه ای و بین المللی به تشریح ابعاد مختلف آن پرداخت.

حیدری با بیان اینکه بحران فلسطین در اصل یک بحران بین المللی است و همه عناصر و مولفه های آن را با خود دارد تاکیدکرد:رژیم صهیونیستی همواره در پی این بوده که مسئله فلسطین را از یک مسئله بین المللی و یا اسلامی و عربی به یک مسئله داخلی تبدیل کند.

فرماندار آستانه اشرفیه به برخی از دستاوردهای نام گذارب روز جهانی قدس اشاره کرد و افزود:زنده و پویا شدن فلسطین و جلوگیری از به فراموشی سپردن آن،تولید قدرت برای جبهه حامی فلسطین،قرار گرفتن دین به عنوان تکیه گاه مبارزات مردم فلسطین ،بازگشت روحیه اعتماد به نفس در ملت فلسطین،ظهور رهبران شایسته و تاثیر گذار،محصور شدن رژیم صهیونیستی در محدوده سرزمین اشغالی و تحمیل شکست نظامی خفت بار و فرو ریختن ابهت ارتش صهیونیستی به عنوان مهمترین مولفه امنیت این رژیم را از دستاوردهای روز جهانی قدس می باشد.

حیدری در پایان افزود: تا قبل از انقلاب اسلامی ،صهیونیستها دنبال تثبیت و توسعه رژیم خود بودند اما امروز به دنبال نحات خود هستند تا فرصت تاریخی برای بازسازی خودشان کنند.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است