یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۹ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۰:۲۸ 1,523 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48751

صید ۶۸۰۰قطعه ماهی مولد در دهانه سرسفید رود بندر کیاشهر

از آغاز فصل صید ماهیان مولد در دهانه سرسفید رود بخش بندر کیاشهر  تا کنون ۶۸۰۰قطعه ماهی مولد توسط دو شرکت پیمانکار منطقه صید شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، مدیر کل شیلات استان گیلان که به همراه مسئول حفاظت آبزیان استان  برای بررسی وضعیت صید ماهیان مولد در صید گاه دهنه سر سفید رود حضور یافته بود از نزدیک با چگونگی صید ماهیان استخوانی مولد  ، بارگیری و انتقال ماهیان به مراکز تکثیر و ابزار و آلات صیدگاه  بازدید کردند.

در این بازدید که مدیران مراکز تکثیر شهید انصادری رشت و یوسف پور سیاهکل نیز حضور داشتند در باره عدم به کارگیری از تور نایلونی و نحوه انتقال ماهی بعد از صید به ماشین انتقال   دیدگاه های کارشناسی خود را بیان کردند.

هم چنین مدیر کل شیلات و معاونان شیلات استان  از نزدیک با صیادان  صیدگاه  ماهیان مولد به گفتگو نشستند و مدیران پیمانکار  صیدگاه  ماهیان مولد آقایان صادق پیشقدم و مسعود یاقوتی  به تشریح کار و فعالیت خود پرداختند.

در این بازدید که ابراهیم غلامی رئیس پارک ملی بوجاق وحسینی  فرمانده حفاظت منطقه  نیز حضور داشتند. مدیر کل شیلات و مسئول حفاظت آبزیان استان گیلان و هیئت همراه را همراهی می کردند.

گفتنی است از آغاز فصل صید ماهیان مولد که با تاخیر ۱۱ روزه همراه شد و از تاریخ ۲۶ اسفند آغاز شد تاکنون ۶هزار ۸۰۰قطعه ماهی سفید مولد صید و به دو مرکز تکثیررشت و سیاهکل  ارسال شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است