دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۱:۳۵ 139 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49055
فرمانده سپاه پاسداران آستانه اشرفیه

طراحی اخیر امریکا ، باعث هم افزایی  بیشتر مردم با سپاه پاسداران شده است

فرمانده سپاه پاسداران آستانه اشرفیه در دیدار مسئولین این شهرستان به مناسبت ولادت امام حسین ( ع ) وروز پاسدار گفت: طراحی اخیر امریکا در تروریسم خواندن سپاه پاسداران، باعث هم افزایی  بیشتر مردم با سپاه پاسداران شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی با بیان اینکه سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی و در بحران های مختلف همراه مردم ، انقلاب و منویات رهبری بوده است افزود : همان طور که رهبر انقلاب بر امر بازدارندگی تاکید داشته است  امروز سپاه پاسداران آن کار بازدارندگی را در مقابل دشمن انجام   داده است.

وی خاطر نشان کرد : امریکا سپاه پاسداران در حالی تروریسم  می خواند که خود  قربانی تروریسم  دست پرورده امریکا است  و بیش از ۱۷ هزار شهید در این راه تقدیم انقلاب کرده است

فرماندار آستانه اشرفیه نیز ضمن تبریک روز پاسدار و  اعیاد شعبانیه به مجموعه پاسداران  گفت: نادانی و حماقت ترامپ زمانی بارزتر می شود که یک نهاد مردمی و برخاسته از انقلاب را در لیست تروریست  خود قرار داده است.

رحیم حیدری افزود : هیئت حاکمه امریکا توجه ندارند که سپاه یک نهاد  نظامی صرف نیست بلکه یک نهاد برخاسته از انقلاب  در تمام ابعاد مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، عمرانی و… است.

وی تصریح کرد : اگر دولت امریکا سپاه پاسداران تروریست مطرح می کند در واقع تمام مردم ایران را در لیست تروریست قرار داده است  و همین حماقت ترامپ باعث شده است که امروز یکدلی و وحدت مردم با این نهاد بیشتر شود.

حیدری خاطر نشان کرد : امروز همه ملت ایران لباس سپاه  را بر تن دارند  تا نشان دهند که همه ایرانیان پاسدار هستند و به این لباس افتخار می کنند.

گفتنی است در این دیدار  حجت الاسلام طیبی امام جمعه ، مهندس شکیب  شهردار، سرهنگ روشن قلب فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است