- جلال شرق - http://jalaleshargh.ir -

طراحی اخیر امریکا ، باعث هم افزایی  بیشتر مردم با سپاه پاسداران شده است

فرمانده سپاه پاسداران آستانه اشرفیه در دیدار مسئولین این شهرستان به مناسبت ولادت امام حسین ( ع ) وروز پاسدار گفت: طراحی اخیر امریکا در تروریسم خواندن سپاه پاسداران، باعث هم افزایی  بیشتر مردم با سپاه پاسداران شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی با بیان اینکه سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس و دوران سازندگی و در بحران های مختلف همراه مردم ، انقلاب و منویات رهبری بوده است افزود : همان طور که رهبر انقلاب بر امر بازدارندگی تاکید داشته است  امروز سپاه پاسداران آن کار بازدارندگی را در مقابل دشمن انجام   داده است.

وی خاطر نشان کرد : امریکا سپاه پاسداران در حالی تروریسم  می خواند که خود  قربانی تروریسم  دست پرورده امریکا است  و بیش از ۱۷ هزار شهید در این راه تقدیم انقلاب کرده است

فرماندار آستانه اشرفیه نیز ضمن تبریک روز پاسدار و  اعیاد شعبانیه به مجموعه پاسداران  گفت: نادانی و حماقت ترامپ زمانی بارزتر می شود که یک نهاد مردمی و برخاسته از انقلاب را در لیست تروریست  خود قرار داده است.

رحیم حیدری افزود : هیئت حاکمه امریکا توجه ندارند که سپاه یک نهاد  نظامی صرف نیست بلکه یک نهاد برخاسته از انقلاب  در تمام ابعاد مختلف فرهنگی ، اجتماعی ، سیاسی ، عمرانی و… است.

وی تصریح کرد : اگر دولت امریکا سپاه پاسداران تروریست مطرح می کند در واقع تمام مردم ایران را در لیست تروریست قرار داده است  و همین حماقت ترامپ باعث شده است که امروز یکدلی و وحدت مردم با این نهاد بیشتر شود.

حیدری خاطر نشان کرد : امروز همه ملت ایران لباس سپاه  را بر تن دارند  تا نشان دهند که همه ایرانیان پاسدار هستند و به این لباس افتخار می کنند.

گفتنی است در این دیدار  حجت الاسلام طیبی امام جمعه ، مهندس شکیب  شهردار، سرهنگ روشن قلب فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از مسئولین شهرستان حضور داشتند.