یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
19 سپتامبر 2021 ، ساعت 09:22 41 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :67065

طرح بینش مطهر در آستانه اشرفیه اجرامی شود

امام‌جمعه شهرستان‌از آغاز به کار دبیر خانه بینش مطهر در سطح شهرستان آستانه اشرفیه خبر داده و جامعه فرهنگی و نخبه شهرستان را به ثبت نام در این‌بینش‌ دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، حجه الاسلام والمسلمین احمد طیبی در دیدار با خواهر ضمامی دبیر بینش مطهر در شهرستان ، استاد شهید مرتضی مطهری را در دوره معاصر شخصیت جامعی دانست و تصریح کردند : شهید مطهری به دلیل تسلط بر علوم فقه ،فلسفه،کلام ،تاریخ ،تفسیر و نهج البلاغه آثار جامعی دارند و مباحث عقیدتی،تاریخی و فقهی شان براساس نیاز و زبان روز مطرح شده است .

وی با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی ره که « کتاب های شهید صد درصد مورد تائید و مفید است» افزود :بنا به فرموده مقام معظم رهبری مبنای فکری نظام بینش و دیدگاه های شهید مطهری باشد و نیاز است که دراین زمینه کار اساسی صورت گیرد.

حجه الاسلام والمسلمین طیبی از اجرای طرح بینش مطهر در سراسر کشور و بالاخص شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد و گفت : در شهرستان آستانه اشرفیه خواهر ضمامی مسئولیت اجرای طرح بینش مطهر را برعهده گرفتند لذا لازم است همه مبلغ و شرکت کننده طرح بینش مطهری باشند تا ضمن بهره بردن از دیدگاه های استاد مطهری با ترویج این طرح جامعه ای که تشنه معارف ناب هستند را با معارفی که با قلم و بیان شهید مطهری بوده آشنا کنند.

شایان ذکر است هفتمین دوره تربیت مدرس بینش مطهر همزمان با سراسر کشور در سطح آستانه اشرفیه آغاز به کار نموده و علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند علاوه بر مشاهده سایت www.bineshmotahar.ir
با شماره تماس ۰۹۱۱۲۴۰۰۷۶۵ خانم ضمامی تماس حاصل نموده و ثبت نام خود را نهایی نمایند.

زمان ثبت نام ۱ الی ۱۵ مهرماه می باشد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است