- جلال شرق - http://jalaleshargh.ir -

طرح دادرس جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه رتبه اول و دوم استانی را کسب کرد

رئیس شعبه جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه در آئین تجلیل از داوطلبان برتر جمعیت هلال احمر گفت: طرح دادرس جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه در بین ۳۲۴ آموزشگاه سراسر استان رتبه اول در بخش خواهران و رتبه دوم پسران را کسب کرد

به گزارش جلال شرق ، کمیل پرناک با اشاره به موفقیت جمعیت هلال احمر شعبه استانه اشرفیه  تعامل خوب بین مدیران شهرستان با این جمعیت برشمرد و از همکاری صمیمانه روسای ادارات آموزش و پرورش آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و هم چنین مدیران آموزشگاه آیت الله وحید و بشارت آستانه اشرفیه تشکر کرد.

وی  به کسب رتبه نخست  این شعبه در بین ۱۶ شعبه استان در سال ۹۵ با ۶ آیتم  مدیریتی و پرسنلی و در سال ۹۶ با ۷ آیتم اشاره کرد و افزود : کسب مقام اول کشوری در بخش غنچه های هلال  ، کسب رتبه نخست امداد و نجات در سال ۹۵ و کسب رتبه برتر در طرح ملی امداد و نجات سال ۹۶  از موفقیت های  جمعیت هلال احمر این شهرستان است.

پرناک با بیان اینکه شعبه هلال احمر آستانه اشرفیه در سال ۹۵ و ۹۶ در طرح ملی ایمنی  در اجرای طرح نوروزی  رتبه برتر استانی را از آن خود کرده است  اذعان کرد : با توجه به اینکه ما طی دوسال گذشته با هدف گذاری در بعضی از طرح ها به موفقیت رسیدیم  و مطمئنا در ارزیابی طرح های نوروزی امسال هم یکی از سه شعبه برتر استانی خواهیم بود.

وی پایگاه امدادی جاده ای لاکوژده  را یکی از سه پایگاه برتر استان عنوان کرد که بهترین نیروهای آزموده  هلال احمر در این پایگاه  به صورت داوطلبانه به ارائه خدمت در طول ۲۴ ساعت مشغول می باشند.

رئیس شعبه جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه احداث سالن کنفرانس در شعبه جمعیت هلال احمر این شهرستان را نمونه یک کار جهادی دانست  و درباره  موفقیت های کسب شده این جمعیت گفت: این موفقیت ها  بدون حمایت شورای اجرایی و اعضای جوان داوطلبان جمعیت هلال احمر هرگز  محقق نمی شد .

وی از مدیریت اجرایی شهرستان به ویژه رحیم حیدری فرماندار و حجت الاسلام ساجدی امام جمعه  تقدیر کرد  و خاطر نشان کرد : جمعیتی که می خواهد الگو قرار گیرد باید سخت کار کند  و من از همکاران و داوطلبان این شعبه نهایت تشکر را دارم .

گفتنی است اجرای یک سرود توسط دانش آموزان طرح دادرس ، نمایش دو کلیپ از خدمات هلال احمر آستانه به زلزله زدگان کرمانشاه و نوع کمک به مردم  و تجلیل از دانش آموزان طرح دادرس و داوطلبان برتر  از برنامه های این همایش بود.

هم چنین از مدیر مسئول سایت خبری تحلیلی جلال شرق  به عنوان خبرنگار و داوطلب برتر جمعیت هلال احمرشهرستان   در پوشش اخبار این جمعیت در سطح استان و شهرستان  با اهدای لوح  تقدیر به عمل آمد.