دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
14 ژانویه 2018 ، ساعت 20:09 2,308 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36346

طرح سالم‌سازی دریا در ۷ نقطه سواحل بندر کیاشهر اجرا می‌شود.

در نشست ستاد طرح سالم‌سازی دریا ۷ نقطه از سواحل ۳۷ کیلومتری بندر کیاشهر برای اجرای طرح شنا گاه و سالم‌سازی دریا مشخص شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، فرماندار آستانه‌اشرفیه پس از استماع گزارش دبیر ستاد سالم‌سازی دریا ضمن تأکید بر ضرورت همکاری دهیاران ساحلی برای رعایت زیست‌محیطی و لزوم احداث سرویس‌های بهداشتی در طرح‌ها گفت: باید در شنا گاه‌های اجرای طرح، تمهید مقدمات طوری فراهم شود که ما شاهد حتی یک غریق در سال آینده نباشیم.

مهندس حیدری بابیان این‌که باید از نعمت الهی بهره و استفاده کرد افزود: نباید سواحل بندر کیاشهر برای گردشگران و مسافران، سواحل ناامن برای شنا باشد و با فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم گردشگری در طرح‌های سالم‌سازی دریا، مردم ضمن بهره‌مندی از مواهب دریا، با خاطری خوش از شهرستان به استان خود برگردند.

در این نشست در خصوص تفکیک زباله‌ها در طرح‌های سالم‌سازی دریا، اجرای آموزش برای ناجیان غریق از سوی هیئت نجات‌غریق، لزوم نگاه بهداشتی و زیست‌محیطی از سوی دهیاران در طرح‌های ساحلی و ازدیاد مکان‌های طرح سالم‌سازی و بررسی نقاط موردنظر پس از ارائه کارشناسی‌های لازم موردبررسی قرار گرفت.

در نشست ستاد سالم‌سازی دریا علاوه بر طرح‌های ساحلی بندر کیاشهر، عسکرآباد، لله وجه سر، انبار سر، و دستک مقرر شد اجرای طرح شنا گاه در لب دریا لسکوکلایه به دلیل وجود نقاط خطرآفرین حذف و به‌جای آن در امیر کیاسر و سلیم چاف اجرا گردد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است