جمعه, ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۱ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۲:۱۵ 1,053 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :45467
در جلسه غیر علنی شورای شهر بندر کیاشهر

طرح سوال از «حمید خودشاد»، شهردار بندر کیاشهرکلید خورد

در جلسه غیر علنی عصر امروز که  ساعت ۱۵ در شورای اسلامی شهر بندر کیاشهر برگزار می شود طرح سوال از حمید خودشاد  شهردار بندر کیاشهر کلیدمی خورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، در این نشست غیر علنی  شهردار بندر کیاشهر به ۲۵ سوال مطروحه از سوی اعضای شورای شهر درباره مسائل مختلف حوزه شهری و اقدامات انجام گرفته  در زمان تصدی وی بر شهرداری لندر کیاشهر توضیحات لازم را ارائه خواهند داد.

در صورت عدم اقناع اعضای شورای شهر  از پاسخ  شهردار به سوالات   مطرح شده در این نشست  ، استیضاح شهردار بندر کیاشهر  در دستور کار قرار گیرد و بر اساس قانون  شوراها  ی اسلامی کشور ، شهردا ر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد که  در نشست استیضاح  بتواند با دلایل متقن از عملکردش دفاع کند.

یکی از اعضای شورای شهر  در گفتگو با پایگاه خبری جلال شرق در باره غیر علنی برگزارشدن جلسه شورا گفت: نشست غیر علنی  به درخواست ۳ نفر از اعضای شورای شهر بوده است و امیدواریم اعضای شورای شهر که خود منتخبین مردم بندر کیاشهر هستند لااقل برای تنویر افکار عمومی تدابیری برای علنی کردن جلسات  بیندیشند و با دعوت از رسانه های رسمی شهرستان ،موضوعات اخبار مطروحه را به سمع مردم بندر کیاشهر برسانند.

جلال شرق ، در جایی که طرح سوال از رئیس جمهور و وزیران  به صورت علنی در مجلس شورای اسلامی  برگزار می شود  و از رسانه ملی برای کل جهان پخش می گردد  جا دارد سخنگو ی شورا  و یا اعضای درخواست کننده  برای غیر علنی برگزار کردن  این چنین نشست هایی برای تنویر افکار عمومی به شفاف سازی پرداخته و خود را خارج از شمول قانون  ندانند .

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است