یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
11 آگوست 2019 ، ساعت 17:25 255 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53365

طرح «پویش فصل گرم کتاب» در بوستان مادر آستانه اشرفیه برگزارشد

طرح «پویش فصل گرم کتاب» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان صبح امروز در بوستان مادر شهر آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، «پویش فصل‌گرم کتاب» نگاهی ویژه به «ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی» و «تمرین مهارت‌های زندگی» دارد و همراه‌سازی تمامی مجموعه‌های فعال در حوزه فرهنگ و نهادینه‌سازی رفتارهای مناسب اجتماعی در نسل کودک و نوجوان، از اولویت‌های برنامه ریزی آن محسوب‌می‌شود.

انتخاب«شعار آینده را باید ساخت» و اجرای هم‌زمان و گسترده آن در بوستان‌ها و تفرجگاه های سراسر کشور نیز گویای اهمیت غنی‌سازی اوقات فراغت آینده‌سازان، معرفی خدمات کانون به مخاطبان، ایجاد فضایی متفاوت در حوزه مطالعه برای کودکان و نوجوانان و فرصت‌سازی برای تربیت نسلی سازنده و پویاست.
همزمان با دومین سال اجرای این پویش کتاب‌محور در  گیلان، که صبح امروز با حضور فرماندار آستانه اشرفیه در بوستان مادر برگزارشدبا استقبال گسترده کودکان، نوجوانان و خانواده ها همراه آنان روبرو شد.

برپایه گزارش خبرنگار جلال شرق ، کودکان و نوجوانان پس از شنیدن قصه در ایستگاه‌ پویش فصل گرم کتاب ؛به تصویرگری از محتوای قصه سنگ و آش بر اساس دریافت های  ذهنی خود پرداختند
اجرای یک سرود زیبا و حضور خانواده ها در مراسم از جلوه های زیبای این مراسم بود.
گفتنی است فرماندار آستانه نیز در کنار نونهالان با تصویری از اتصال حلقه ها زنجیر با نگاهی به افق قله توانست در این پویش شرکت کند.


.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است