دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
9 ژانویه 2021 ، ساعت 09:17 406 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64215
رییس اداره تامین اجتماعی آستانه اشرفیه :

طرح ۳۰/۷۰ تامین اجتماعی در جهت توسعه خدمات غیر حضوری اجرا می شود/ طرح ۳۰۷۰ ؛پیشگام در فرهنگ نوین اداری است

رییس اداره تامین اجتماعی آستانه اشرفیه اعلام کرد : طرح ۳۰/۷۰ تامین اجتماعی در جهت توسعه خدمات غیر حضوری و کاهش مراجعه حضوری در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، صادق پردل اجرای طرح ۳۰/۷۰ را از مهم ترین اقدامات سازمان تامین اجتماعی در سال های اخیر نام برد و گفت: با تلاش مضاعف مدیران و کارکنان این سازمان برای تحقق اهداف تبیین شده و استفاده از تمامی ظرفیت ها برای رفاه بیمه شدگان ، طرح ۳۰ خدمت برای کاهش ۷۰ میلیون مراجعه کننده را به مرحله اجرا در آمده است.

وی با اشاره به اشاعه ویروس کرونا و لزوم تغییر فرهنگی در سطوح مختلف جامعه ، طرح ۳۰۷۰ را پیشگام در فرهنگ نوین و کاهش مراجعات مردمی و به نوعی مبارزه با انتقال ویروس کرونا از انسان به انسان نام برد و آن را بسیار موثر دانست.
پردل افزود : خدمات غیر حضوری سازمان اجتماعی تا کنون به ایستگاه بیستم رسیده است و هر هفته دوشنبه ها تا پایان سال ۹۹ از چندین طرح رونمایی خواهد شد.

این مقام مسئول در تامین اجتماعی با اذعان به اینکه بسیاری از خدمات تامین اجتماعی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی در ایام تعطیل با اجرای طرح ۳۰۷۰ در دسترس مخاطبان است گفت: پاداش ازدواج ، حذف مراجعه فرزندان دختر مستمری بگیران ، انعقاد قرارداد بیمه اختیاری و مشاغل آزاد ، ابلاغ مفاصا حساب به واگذارگان کار و مقاطعه کار، استعلام وضعیت دریافت مستمری ، استعلام ارتباط بیمه ای بیمه شدگان ، ثبت نام غیر حضوری افراد تبعی ، درخواست تکمیل سوابق پرداخت حق بیمه و ابلاغ الکترونیکی احکام مطالباتی تامین اجتماعی نمونه ای از خدمات غیر حضوری طرح ۳۰۷۰ است.

وی هم چنین ، احتساب دوران سربازی به عنوان سابقه بیمه ، پرداخت غرامت و دستمزد ایام بیماری کرونا ، مشاهده جزییات و گردش حساب بدهی کارفرمایان مشمول قانون تامین اجتماعی ، دریافت اعتراض احتمالی کارفرمایان به بدهی اعلامی و تعیین زمان رسیدگی ، توافق غیر حضوری کارفرمایان برای ابلاغ احکام و مکاتبات الکترونیکی ، برقراری و پرداخت غیر حضوری بیمه بیکاری ، کمک هزینه مراسم ترحیم ، درخواست غیر حضوری کفالت ، دریافت مفاصا حساب الکترونیکی ، درخواست غیر حضوری بازنشستگی و معرفی به کمیسیون پزشکی را از دیگر موارد خدمات غیر حضوری طرح ۳۰۷۰ نام برد.
انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است