یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
5 جولای 2016 ، ساعت 09:21 467 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17358

عدم احترام به حقوق ملت ها در دستور کار حکام کشورهای استکباری قرار گرفته است.+ تصاویر

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در نشست مشترک مسئولین ، دهیاران وشوراهای اسلامی این شهرستان گفت: عدم احترام به حقوق ملت ها در دستور کار حکام کشورهای استکباری قرار گرفته است.

به گزارش جلال شرق ، محمد حسین قربانی وی ضمن گرامی داشت روز دهیاران وشوراهای اسلامی به وضعیت بین المللی و منطقه ای جهان اسلام اشاره کرد و اظهار کرد : منطقه شاهد تولد گروهای ناخلف تکفیری  است که بحران های برای کشورهای منطقه ایجاد کرده اند .

وی با اشاره به روابط دپیلماتیک کشور ترکیه و اسرائیل افزود : کشوری که تا دیروز مدعی ام القرای اسلام را داشت به جای مبارزه با غده سرطانی منطقه  شعار به رسمیت شناختن اسرائیل را سرداده است.

نایب رئیس کمیسیون مجلس بیان کرد: رئیس سازمان ملل متحد  با آن عظمتش زمانی که درجهت محکوم کردن حکام کودک کش آل سعود در دستور کار خود قرار دهد در مدت کتر از ۴ روز تصمیم می گیرد که این کشور را با دلارهای نفتی اش از لیست خارج کند اعلام می کند که بیانیه سازمان ملل را ملغی کند این شرایط بین المللی را برای ما نشان می دهد.

IMG_4102

امام جمعه آستانه اشرفیه نیز طی سخنانی کوتاه  با تبریک روز دهیاران و شوراهای اسلامی با اشاره به آیه ای از سوره بقره  گفت: خداوند فرموده که روزه را برای شما مقرر کردم تا به تقوا نزدیک شوید زیرا تقوا عصاره همه چیزهاست .

حجت الاسلام محمد ساجدی  اظهار کرد:  و در مقابل تقوا ، فجور قرار دارد  در جامعه ما قبل از انقلاب بر اساس آمارهای رسمی ارتکاب جرائم در ماه مبارک رمضان کاهش پیدا می مند و این نشانه خوبی است . اما تقوا بر دو نوع است تقوای منفی و مثبت ، این نشانه کاهش جرائم نشانه تقوای منفی است .

وی با بیان اینکه ما نیاز به تقوای مثبت داریم افزود : تقوای پرهیز و ستیز ، هنر آن است که دهیار، شورای شهر ، شهرذاز ، امام جمعه ف نماینذده مجلس باشید و با سرمایه روزه داری متقی باشید .

امام جمعه آستانه اشرفیه با بیان اینکه تقوای من باید این باشد که  تریبون نماز جمعه را در جهت منویات شخصی خودم  به کار نگیرم خاطر نشان کرد : اکنون به عنوان امام جمعه برای رعایت تقوا باید  این فرصت را برای همه فراهم کنم چه عده ای مراقبول داشته  و یا  نیز مرا قبول نداشته باشند  و یا تقوای دکترقربانی باید این باشد که واقعا نماینده همه ملت و شهرستان و همه کسانی که به او رای دادند یا نداند باشد  .

وی ادامه داد: اگر قاضی هستیم در مسند قضاوت ، اگر مدیر و کارمند هستیم در مسند اداری و اگر خدمتگذار در سایر عرصه ها هستیم توفیق داشته باشیم از فضیلت روزه داری در ماه مبارک رمضان بهره مند باشیم و تقوا را در جاهای مختلف خودمان رعایت کنیم .

حاضران در این مراسم آنگاه در سفره افطاری که به همین مناسبت از سوی نماینده مردم شهرستان گسترده شده بود حضور یافتند و روزه خود را افطار کردند.

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است