یکشنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
7 جولای 2020 ، ساعت 08:38 201 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :61779
بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه تاکید کرد ؛

عدم استفاده از مهر دهیاری در فروش نامه ها و قولنامه ها ، / جلوگیری از تغییر کاربری اراضی در روستا

بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه در نشست با جمعی از دهیاران این بخش بر عدم استفاده از مهر دهیاری در فروش نامه ها و قولنامه ها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، محمد حسن خواه که به مناسبت هفته شهرداری ها و دهیاری در سالن اجتماعات بخشداری مرکزی سخن می گفت با بیان اینکه دهیاران قانون را سرلوحه کارخود قرار دهند بر ممانعت دهیاران منطقه از تغییر کاربری غیر مجاز زمین های شالیزاری هشدار داد.

وی تغییرکاربری غیر مجاز زمین های روستایی برا یساخت و ساز خارج از طرح هادی گفت: دهیاران به عنوان سفیران دولت در روستاها اگر خارج از طرح هادی ساخت وسازی را مشاهده باید بلافاصله از ادامه عملیات جلوگیری کند زیرا دهیار به عنوان شهردار منطقه بایدبرحوزه دهیاری محل کارخود نظارت داشته باشند در غیر این صورت دستگاه قضا با دهیار در سهل انگاری وظایف برخورد قضایی خواهدکرد.

بخشدار مرکزی با اشاره به بازرسی حساب های دهیاری های این بخش از آنان خواست که تمام مدارک دهیاری خود را برای بازرسی و حسابرسی آماده تا در اختیار بازرسان و حسابرسان استانداری قرار گیرد..
سرقت در روستاها ازجمله مواردی بود که بخشدار مرکزی آستانه اشرفیه به آن اشاره کرد و خواستار جلوگیری از سرقت پمپاژ ها در روستاهاشد و بر جمع آوری پمپاژها بعد از فصل زراعی تاکیدکرد

محمد حسن خواه با اشاره به مهر شوراها بر روی فروش نامه و قولنامه ها از دهیاران منطقه خواست که از استفاده مهر شورا در فروش نامه ها و قولنامه ها خود داری کنند که در صورت مشاهده قابل پیگیری در دستگاه قضا است.
نماینده عالی دولت در بخش مرکزی استانه اشرفیه با اشاره به خدمات دولت طی ۷ سال گذشته از دهیاران خواست نسبت به خدمات دولت در طی این ۷ سال اطلاع رسانی کرده و داده های آماری خود را برای ارسال به استانداری به بخشداری بفرستند.

شناسایی و جمع آوری سلاح های غیر مجاز در روستا از دیگر مواردی بود که حسن خواه به آن اشاره کرد و با بیان اینکه دهیاران بازوان و سفیران دولت در روستا هستیدضمن تشکر از تلاش های صادقانه دهیاران آز آنان خواست که با سهل انگاری ، اقدامات خوب و خیر خواهانه خودرا زیر سوال نبرید

در پایان از دهیاران منطقه با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است