یکشنبه, ۲۵ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
21 سپتامبر 2021 ، ساعت 19:27 44 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :67085

عدم  مدیریت نانوایان در پخت نان از علل کمبود آرد در شهرستان استانه اشرفیه

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در جلسه ستاد مدیریت بحران این شهرستان مدیریت نداشتن نانوایان در پخت نان  و انظباط ساعت کاری را از علل کمبود آرد در شهرستان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حمید رضائی لاکسار با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه قبل بحران از اولویت های مهم  دستگاه ها  باشد اظهارکرد : در فصل پاییز وزش بادهای گرم را شاهدیم که  آتش سوزی را در پی خواهد داشت  و همچنین باراش های سنگین که لازم است معابر و مسیرهای  پر خطر جهت  اقدام قانونی  چون شاخه زنی درختان توسط   شهرداری و مسئولین ذی ربط  شناسایی تا هرچه سریع تر مشکلات رفع شود.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان   یکی از مشکلات در آتش سوزی بوجاق بندرکیا شهر  را موانع طبیعی و مصنوعی در مسیر  اعلام کرد و گفت : مسیرها و معابرجنگل ها و  مخصوصا مسیرهای مخابرات،برق  که خطر آفرین  و آسیب زا هستند  در تعامل با منابع طبیعی،محیط زیست و در محیط شهری شهرداران و محیط جاده ای راهداری اقدامات رفع موانع  داشته باشند  و مسیر برای دسترسی و رفع آسیب  باز باشد .

 

وی  با اشاره به شروع سال تحصیلی  ایمن سازی مسیرهای منتهی به مدارس و معابر را تاکید داشت و افزود:  آموزش و پرورش در راستای ایمن سازی معابر  مشکلات را  شناسایی کند و با هماهنگی شهرداران ، بخشداران  و دستگاه های ذی ربط  به رفع آن بپردازد .

 

رضایی ایمن سازی حاشیه  راه ها و تنظیم دریچه هارا ضروری دانست و اظهار کرد : با توجه به اینکه گیلان دارای پوشش گیاهی فراوانی است  لازم است علف زنی و نصب علائم و بعضاً بهسازی علائم و همچنین رفع معایب  دریچه های فاضلاب با هماهنگی آب منطقه ای و شهرداری  برای هدایت آب باران صورت گیرد .

 

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه مانور برای ایجاد آمادگی در بحران را ضروری دانست و تاکید داشت : شهرداران ،بخشداران و دهیاران برای  آماده سازی تجهیزات ضروری  در هنگام بحران  اقدامات لازم را داشته باشند و  لیست ماشین آلات  و نیروهای انسانی بومی و محلی  که بسیار راهگشا در هنگام بحران هستند را به ستاد مدیریت اعلام کنند .

 

رضایی عدم  مدیریت نانوایان در پخت نان را از علل کمبود آرد اعلام کرد و گفت: مطالبات مهم این روزها افزایش سهمیه آرد بود که با توجه به  اینکه سهمیه براساس میزان جمعیت و سرانه است با اعلام اینکه این شهرستان  گردش پذیر می باشد  درخواست افزایش سهمیه آرد را داشتیم  اما لازم است نانوایان انضباط کاری داشته و در ساعت کاری مشخص شده  نان پخت کنند و دراین راستا و هنگام بحران  اداره صنعت و معدن در  تامین ارزاق عمومی و تنظیم بازار همت ویژه ای داشته باشد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است