دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
28 دسامبر 2020 ، ساعت 17:47 460 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64034
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان :

عوامل اجرایی ؛روند برگزاری انتخابات را با دقت و جدیت به انجامبرسانند

مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در آیین تکریم  و معارفه  بخشدار مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه  که صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزار شد گفت: عوامل اجرایی ؛روند برگزاری انتخابات را با دقت و جدیت به انجام برسانند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان در این آیین  گفت: دولت از تمام ظرفیت ها به منظور حفظ سلامتی مردم در مقابل ویروس کرونا بهره می برد و در این راه کوششی مضاعف دارد.

مجید هاشم پور   با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری و لزوم مشارکت عمومی در راه مقابله با ویروس کرونا افزود : اجرای طرح  کمک های  مومنانه و همچنین طرح غربالگری سردار شهید قاسم سلیمانی موجب شد تا با ایجاد همدلی و مشارکت عمومی در کشور گام های موثری در راه مقابله با کرونا برداشته شود.

وی همچنین  با اشاره به درپیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در گام دوم انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: باید  مانند گذشته بستر مشارکت حداکثری و پرشور مردم در این انتخابات فراهم شود تا برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خورد.

به گفته مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ، جناح ها و گروه های سیاسی می توانند با معرفی چهره ها و نامزدهای  مختلف با تنوع بخشی به انتخابات در جهت حضور حداکثری مردم نقش داشته باشند ، ضمن آنکه ضروری است عوامل اجرایی نیز روند برگزاری انتخابات را با دقت و جدیت به انجام برسانند.

مجید هاشم پور با اشاره به حماسه نهم دی نیز گفت: این روز نماد  اتحاد ، همبستگی و بصیرت ملت ایران در مقابل توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی و دین مقدس اسلام است.

وی با تاکید بر ضرورت ترویج اندیشه ، گفتار و مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در جامعه نیز  گفت: اندیشه و روش آن شهید بزرگوار قلب های ملت ایران و حتی قلب و ذهن شیعیان و تمام مردم با بصیرت جهان را تسخیر کرده است .

هاشم پور همچنین استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد را از برنامه های دولت عنوان و تصریح کرد: به این منظور از زمان آغاز دولت تدبیر و امید ، بستر ورود جوانان و بانوان در بخش های مختلف مدیریتی فراهم شده است.

فرماندار آستانه اشرفیه در این نشست با بیان اینکه از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان می باشد تصریح کرد ؛ نگاه وزارت کشور نگاه به استفاده از نیروهای مجرب و داخل می باشد واین امر مهم با استفاده از نیروی متخصص ، کاردان، متعهد و با تجربه درشهرستان آستانه اشرفیه محقق شد.

نماینده عالی دولت پاسخگویی به مطالبات مردم در حوزه‌های فرهنگی اجتماعی سیاسی را مهم دانست و افزود؛ در حوزه روستاها بحث خدمت رسانی اجرای پروژه‌های عمرانی در دولت تدبیر و امید افزایش چشمگیری داشته است در دهه فجر عملکرد دولت بصورت مفصل ارائه خواهد شد.

وی با اظهار به اینکه نیمی از جمعیت کشور را بانوان تشکیل می دهند گفت ؛ بخش عمده جمعیتِ نیروی انسانی در روستاها می باشد و مدیریت در این بخش اهمیت بسیاری دارد.

 

در ادامه این جلسه طی حکمی از سوی استاندار گیلان فاطمه علیزاده به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی آستانه اشرفیه منصوب و از تلاش ها و زحمات محمد حسن خواه برای شش سال خدمت در این مسئولیت قدردانی شد.

فاطمه علیزاده  دارای مدرک کارشناسی ارشد مدت ۹ سال به عنوان کارشناس امور شوراها و دهیاری های بخش مرکزی شهرستان آستانه اشرفیه سابقه فعالیت دارد.

گفتنی است استانه اشرفیه با حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت دارای ۱۰۵ روستاست که از این تعداد ۷۱ روستا در بخش مرکزی قرار دارد.

هم چنین  ۲۱۳ عضو شورا در روستاهای بخش مرکزی آستانه اشرفیه فعالیت دارند و ۵۸ روستایبخش مرکزی دارای دهیاری می باشند.

گزارشگران : هما اکبری – علیرضا رنجکش

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است