جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
26 آگوست 2016 ، ساعت 09:28 1,945 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20126

فرماندار آستانه‌اشرفیه: آرامش و امید در کشور حرف اساسی دولتمردان است

 

فرماندار آستانه‌اشرفیه در مراسم یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های آب‌رسانی کشاورزی شمال کشور گفت: آرامش و امید در کشور حرف اساسی دولتمردان است

به گزارش جلال شرق، رحیم حیدری بابیان اینکه هر آنچه مردم از دولت تدبیر و امید انتظار داشتند در سرلوحه کار دولت تدبیر و امید است اظهار کرد: سیاست دولت در ابتدای هرسال که با شعار سال مقام معظم رهبری به‌عنوان راه‌کار و مسیر پیش رو تعیین می‌شود تبیین و تشریح می‌گردد و دولت بر اساس آن سیاست‌های خود را قرار می‌دهد.

وی افزود: امسال که با اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و ذیل آن شعار همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت تجلی پیداکرده است، دولت در این مسیر برنامه‌هایش را تنظیم و با سلامت به جلو می‌رود.

حیدری بابیان اینکه آرامش و امید در کشور حرف اساسی دولتمردان است افزود: در استان نیز با تدابیری که استاندار ایجاد آرامش جامعه در پیش‌گرفته‌اند و فضای همدلی و هم‌زبانی که بین شورای تأمین، نماینده و امام‌جمعه و مدیران دستگاه‌ها در این شهرستان وجود دارد زمینه را برای خدمت‌رسانی هر چه بیشتر فراهم کرده است.

وی به توفیقات دولت در عرصه اقتصادی، سیاسی و سلامت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: درزمینهٔ اقتصادی، مهار تورم لجام‌گسیخته بالای ۴۰ در صد به ۱۰ در صد و کاهش نوسانات ارز و مسکوکات نشان از قدرت گروه اقتصادی دولت است.

حیدری هم‌چنین گفت: افزایش ارزش بهای پول ملی، عزم دولت برای خروج از رکود ازجمله اقدامات مفیدی است که آثار آن نیز در طی چند سال آینده خود را نشان خواهد داد.

فرماندار آستانه‌اشرفیه با اشاره به تدابیر مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور و کار دقیق و فنی گروه هسته‌ای دولت اشاره کرد و اظهار کرد: در سیاست خارجی روشن شدن کلاف سردرگم هسته‌ای که منجر به این شد که دانش هسته‌ای ما به رسمیت شناخته شود و حفظ تمام موضوعات مربوط به دانش هسته‌ای، غنی‌سازی، داشتن اورانیوم و، حفظ کرامت انسانی، لغو ۶ قطعنامه شورای امنیت و خارج کردن ایران از ماده ۷ منشور سازمان ملل و ایران هراسی که دنیا راه انداخته بود و ایران را مخل امنیت دنیا معرفی کرده بودند همه منتفی شد و نتایج خوبی عاید شد و نتایج خوبی هم به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: اقدامات دولت درزمینهٔ سلامت، باعث شد که تا حدودی نگرانی‌های بیمار و خانواده آن‌ها کسر گردد و با بهتر شدن وضعیت اقتصادی کشور به نتایج بسیار بهتری دست پیدا خواهیم کرد

حیدری بابیان اینکه ما علی‌رغم کمبود اعتباراتی که شاهد بویم م با ۱۰۹ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۴۷ میلیارد تومان اجرا و به مرحله افتتاح رسیده است تصریح کرد: این تعداد پروژه‌های این شهرستان با افزایش ۴۹% از حیث تعداد و افزایش ۲۲% از حیث رقم ریالی بود و این نشان می‌دهد که عزم دولت مبنی بر عمران استان و به‌تبع آن شهرستان به‌هیچ‌وجه تحت شعاع کمبود اعتبارات قرار نگرفته است.

وی در پایان افزود: در همین هفته دولت آستانه‌اشرفیه به شهر سبز در بخش گاز و آب روستایی تبدیل می‌شود و ما در همین سال گذشته با کمک دهیاران و بخشداران و آب منطقه‌ای گیلان توانستیم ۱۷۰ کیلومتر از آن‌ها ر شهرستان را لایروبی به‌طوری‌که ما در هیچ زمینه‌ای مشکلی برای کشاورزان نداشتیم و دستاوردهای خوبی داشتیم و برنامه‌هایی هم داریم که امیدوارم دستور مساعدت بفرمایید

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است