شنبه, ۳ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
15 ژوئن 2016 ، ساعت 14:19 1,556 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :16298

فرماندار آستانه اشرفیه در جلسه ستاد قاچاق کالا و ارز: خاک را به جای کود توزیع کردن اعتماد مردم به حاکمیت را از بین می برد

فرماندار آستانه اشرفیه در جلسه ستاد قاچاق کالا و ارز شهرستان آستانه اشرفیه گفت : خاک را به جای کود شیمیایی  توزیع کردن اعتماد مردم به حاکمیت را از بین می برد

به گزار ش جلال شرق ، رحیم حیدری با تسلیت و تهنیت دو مین شهید مدافع حرم حسینعلی پور ابراهیمی ونخستین بسیجی و سرباز گمنام مدافع حرم از شهر آستانه اشرفیه   اظهار داشت :  وقتی کود شیمیایی و سم به کشاورز ان توزیع می کنند و بعد معلوم می شود که کود شیمیایی خاک بوده و سم هم سموم کشاورزی نیست این عمل هم باور مردم را می گیرد و هم اعتماد مردم به حاکمیت را از بین می برد.

وی تصریح کرد : مهم تر از آسیب های مادی که کشاورزان متضرر می شوند  باورهای مردم و اعتماد آنها به نظام است که سرمایه های حاکمیت است و این سرمایه ها با این آسیب هایی که در جامعه گاه گاهی بروز ظهور می کند آن اعتماد را از بین خواهد برد.

حیدری ضمن ابراز خوشحالی از نظارت و مدیریت بر کالاهای ورودی شهرستان یاد آور شد : تلاش های صادقانه نیروهای امنیتی و انتظامی به همراه بازرسی های اتاق اصناف و صنعت و معدن و تجارت  و مدیران اجرایی و نهادها  با عث شده است که ما در این شهرستان کمترین موارد قاچاق کالا و ارز را داشته باشیم .

در این نشست رئیس صنعت و معدن و تجارت گفت: طی سال گذشته ما موفق شدیم ۴۳۹مورد بازرسی از اصناف شهرستان انجام گیرد که در بازرسی ها ۳هزار ۳۱۱ کالا توقیف و ضبط شد.

محمد رضا حامیان با بیان اینکه اقلام مکشوفه شامل آنواع سم ، کود شیمیایی ، قرص برنج ، انواع سیگار ، و کالاهای آرایشی و بهداشتی بوده است افزود : هم چنین برای صاحبان مشاغل متخلف ۲۰ مورد پرونده متشکله و مختومه گردید که بر اساس حکم قضایی و تعزیرات مبلغ ۹۲میلیون و ۵۸۲هزار ریال جریمه نقدی محوکوم شدند.

در این جلسه نماینده دادگستری شهرستان آستانه اشرفیه خواستار تشکیل کمیته پی گیری در ستاد قاچاق کالا و ارزز شد تا این کمیته بتواند مصوبات ستاد را پی گیری و در نشست های ارائه دهد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است